آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بیمه معلم به ازای هر سهم ۳۰۰ ریال سود تقسیم میکند / با تصویب صورت های مالی ۹۹

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه معلم با حضور 13/88 درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس مستقل شرکت،،، با حضور دکتر غلامرضا حیدری کردزنگنه به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و رئیس مجمع بصورت آنلاین برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه معلم با حضور ۱۳/۸۸ درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس مستقل شرکت،،، با حضور دکتر غلامرضا حیدری کردزنگنه به‌عنوان رئیس هیئت مدیره و رئیس مجمع بصورت آنلاین برگزار شد.

در این جلسه با پخش گزارش ویدئویی، عملکرد بیمه معلم در سال مالی ۱۳۹۹ مورد بررسی قرار گرفت و فعالیتهای بیمه معلم در سال مورد گزارش برای سهامداران به تصویر کشیده شد.

لازم بذکر است ، این کلیپ ویدئو علاوه بر اینکه نمایانگر فعالیتهای یکساله بیمه معلم است، با محوریت کرونا تهیه‌شد تا گامی دیگر در راستای فرهنگ‌سازی در این حوزه برداشته شود.

در این راستا: آمار عملکرد بیمه معلم در سال ۹۹ نشان می‌دهد این شرکت در سال مالی مذکور توانست حق بیمه‌ای معادل با ۳۰,۶۸۷ میلیارد ریالرا تولید نماید که نسبت به سال گذشته، دارای رشدی ۲۹ درصد بوده است.

لازم بذکر است، بیمه معلم در سال ۹۹ مبلغ ۲۲.۲۴۰ میلیارد ریال خسارت پرداخت کرده است.

از دیگر دستاوردهای شرکت بیمه معلم، افزایش ۲۱.۴ درصدی حق بیمه مستقل در سال ۹۹ است.

بر اساس این گزارش، بررسی سرمایه‌گذاری‌های بیمه معلم در سال ۹۹ حاکی از آن است که، سود سرمایه‌گذاری سال ۹۹ نسبت به سال قبل به میزان۱۹۱ درصد افزایش یافته است.

در همین زمینه بیمه معلم در سال ۹۹ اقداماتی چون تقویت شبکه فروش از طریق پالایش نمایندگان، افزایش سرویس‌های الکترونیک قابل ارائه به مشتریان، توسعه نظام بودجه‌ریزی شرکت مبتنی بر سود و زیان و توانگری مالی، توسعه ارائه خدمات آنلاین و فروش غیر حضوری، بازنگری سیستم باشگاه مشتریان و اجرای کمپین‌های مختلف تبلیغی و… را در دستور کار قرار داده است.

بنابراین گزارش در نهایت صورت‌های مالی سال ۹۹ شرکت بیمه معلم با کسب اکثریت آراء تصویب شد.

 بر اساس تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بیمه معلم، مقرر گردید به ازاء هر سهم ۳۰۰ ریال سود توزیع گردد.

همچنین روزنامه دنیای‌اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی انتخاب شد.

عملکرد سال ۱۳۹۹ خانواده بیمه معلم با سخت‌کوشی و همدلی کارکنان ، نمایندگان، شبکه‌فروش و همچنین حمایت سهامداران، به سر منزل مقصود رسید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید