بیمه دانا ۶۴ هزار بازنشسته صندوق فولاد را بیمه کرد

مثلث مالی : شرکت بیمه دانا بازنشستگان موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد را تحت پوشش خدمات درمانی و بیمه‌ای خود قرار داد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه دانا بازنشستگان موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد را تحت پوشش  خدمات درمانی و بیمه‌ای خود قرار داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در جلسه هم اندیشی مدیران ستادی و روسای شعب این شرکت با مدیران و مسوولان کانون‌های استانی صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد که در تالار اجتماعات ساختمان سعدی برگزار شد، قرارداد همکاری‌های بیمه‌ای بین طرفین امضا و رد و بدل شد.

طبق این قرارداد، بیش از ۶۴هزار نفر از بازنشستگان این صندوق تحت پوشش بیمه‌های درمان، و عمر و حادثه گروهی بیمه دانا قرار گرفتند.

در این مراسم که به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر برای اجرایی شدن قرارداد همکاری برگزار شد، عباس عمران پور معاون بازاریابی و توسعه شبکه فروش بیمه دانا، نور علی نوری مدیر بیمه‌های درمان و یداله عبدالمالکی مدیر بیمه‌های عمر و حوادث گروهی بیمه دانا و دکتر رحیم پور معاون فنی و عملیاتی بیمه‌ای موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد و خانم شجاعی مدیر امور سلامت، درمان و رفاه اجتماعی صندوق حضور داشتند.

در این نشست مسوولان موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد با مرور تاریخچه بیمه دانا و ارائه خدمات مطلوب این شرکت به بیمه‌گذاران، به ویژه در حوزه بیمه درمان، خواستار ارائه خدمات مناسب به بازنشستگان شدند.

در این نشست همچنین رحیم پور با اشاره به اینکه بازنشستگان فولاد به دلیل ماهیت شغل خود دوران دشواری را به لحاظ سلامت سپری می‌کنند، ابراز امیدواری کرد که همکاری بیمه دانا با این صندوق منشا اثرات مطلوب برای بازنشستگان باشد.

عباس عمران پور معاون بازاریابی و توسعه شبکه فروش بیمه دانا نیز در این جلسه، خدمت به بازنشستگان را موجب خرسندی این شرکت دانست و بر ارائه خدمات مطلوب بیمه‌ای به این عزیزان تاکید کرد.

در ادامه این همایش تعدادی از مسوولان کانون استانی موسسه صندوق فولاد، نقطه نظرات و  دغدغه‌‎ها و همچنین انتظارات خود را در جهت خدمات بیمه دانا مطرح  و ابراز امیدواری کردند با نهایی شدن این قرارداد، بهترین نوع خدمت رسانی به بیمه شدگان این صندوق ارائه شود.

همچنین  هریک از  روسای شعب بیمه دانا در این جلسه با اشاره به تجربیات  این شرکت در ارائه خدمات درمانی،  آمادگی خود را برای ارائه بهترین نوع خدمت رسانی به بازنشستگان این صندوق در سطح استان‌ها اعلام کردند.

گفتنی است: در قرارداد منعقد شده مورد اشاره، شعب تهران، اصفهان، سمنان، اهواز،رشت، ساری، گنبد، گرگان، یزد ،کرمان و شاهرود به اعضای این موسسه خدمات درمانی و بیمه‌ای ارائه می‌کنند.

در ادامه این همایش نوری مدیر بیمه‌های درمان ضمن  تشریح خدمات و سوابق بیمه دانا به عنوان اولین شرکت بیمه ‌تخصصی با نیروی انسانی توانمند دراجرای قراردادهای بزرگی مثل بازنشستگی‌کشوری، آموزش و پرورش،کارکنان صنعت آب و برق  و بازنشستگان و شاغلین ذوب آهن وگستردگی مراکز درمانی در سطح کشور، ابراز امیدواری کرد که با تعامل و همکاری فیمابین بتوانیم بهترین خدمات را به بازنشستگان معزز صندوق ارائه  نماییم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید