آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بیمه دانا به ازای هر سهم ۵۰ ریال سود تقسیم کرد

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سهامی بیمه دانا 19تیرماه با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی در سالن اجتماعات ساختمان سعدی این شرکت برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سهامی بیمه دانا ۱۹تیرماه با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی در سالن اجتماعات ساختمان سعدی این شرکت برگزار شد.

مجمع عمومی صاحبان سهام بیمه دانا نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا و بنا بر تاکید وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا با رعایت دستور‌العمل‌های بهداشتی، به صورت آنلاین برگزار و صورت‌های مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۹ پس از قرائت بندها توسط حسابرس و بازرس قانونی و ارائه توضیحات لازم به تصویب رسید.

طبق مصوبه مجمع سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس و بازرس قانونی و روزنامه دنیای اقتصاد نیز به عنوان روزنامه رسمی شرکت انتخاب شدند.

همچنین مجمع عمومی عادی سالانه بیمه دانا، تقسیم سود ۵۰ ریالی به ازای هر سهم را تصویب کرد.

یاد آور می شود : رای این جلسه، گزارش مصور هیات مدیره از عملکرد و فعالیت‌های این شرکت در سال مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۹شامل ترکیب سهامداران،  فعالیت‌های بیمه‌گری، اقدامات و برنامه‌های انجام شده، عملکرد مدیریت‌های فنی و ستادی، حق بیمه صادره از نظر تعداد و مبلغ، کل خسارات پرداختی، وضعیت ترکیب نیروی انسانی و شبکه فروش و تعداد شعب و نمایندگان کل کشور ارائه شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید