آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بیمه البرز از تلاش‌های جامعه پرستاری قدردانی کرد / در آستانه سال نو

مثلث مالی : شرکت بیمه البرز به خاطر فداکاری‌ها و رشادت‌های جامعه پرستاری در شرایط بحرانی شیوع کرونا از 250 پرستار نمونه کشوری با اهدای بیمه‌نامه عمر قدردانی کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه البرز به خاطر فداکاری‌ها و رشادت‌های جامعه پرستاری در شرایط بحرانی شیوع کرونا از ۲۵۰ پرستار نمونه کشوری با اهدای بیمه‌نامه عمر قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه البرز، در آیین قدردانی این شرکت از جامعه پرستاری کشور که با حضور معاونان فنی و بازاریابی و فروش شرکت بیمه البرز و معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران و دبیر شورای نظام سلامت برگزار شد،‌ تفاهم‌نامه همکاری بیمه‌ای بین شرکت بیمه البرز و سازمان نظام پرستاری نیز امضا شد.

براساس این تفاهم نامه،‌ شرکت بیمه البرز انواع خدمات بیمه‌ای خود از جمله بیمه درمان تکمیلی، مسوولیت مدنی پیراپزشکان و بیمه خودرو را با اعمال تخفیفات به پرستاران عضو سازمان نظام پرستاری ارایه می‌دهد.

بنا برا ین گزارش، احمد صفرزاده،‌ معاون فنی شرکت بیمه البرز در آیین امضای تفاهم‌نامه مذکور با قدردانی از زحمات جامعه پرستاری به ویژه پس از شیوع ویروس کرونا،‌ اظهار داشت: شرکت بیمه البرز بنا بر اصل مسوولیت اجتماعی و به پاس قدردانی از زحمات پرستاران، انواع خدمات بیمه‌ای خود را با اعمال تخفیفات به این قشر زحمتکش و فداکار ارایه می‌دهد.

غلامرضا آقاخانی،‌ معاون بازاریابی و فروش بیمه البرز نیز در این آیین، ارایه خدمات بیمه البرز به اعضای سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران را از افتخارات این شرکت عنوان کرد و گفت: شرکت بیمه البرز فارغ از سود و زیان مادی،‌ رویکرد اجتماعی به این قرارداد دارد تا با ابزار بیمه بتواند به قشر پرستاران بهترین خدمات بیمه‌ای را ارایه دهد زیرا در احادیث و روایات دینی هم  به اهمیت و معنوی بودن شغل پرستاری تاکید فراوان شده تا جایی که بر اساس روایتی از بزرگان دینی، یک شب پرستاری برابر با ۷۰ سال عبادت است.

وی ادامه داد: مرکز ارتباط مردمی بیمه البرز به شماره تلفن ۱۵۷۴ آماده پاسخگویی به تمام مشتریان این شرکت است و پرستاران عزیز نیز که در قالب تفاهم‌نامه مذکور تحت پوشش بیمه‌ای بیمه البرز قرار گرفته‌اند، در صورت نیاز می‌توانند از طریق این شماره تلفن مسایل بیمه ای خود را اعلام کنند.

این گزارش حاکی است، حمیدرضا عزیزی، مدیریت منابع انسانی سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران و دبیر شورای نظام سلامت هم گفت: خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی ایران نگاه ویژه‌ای به جامعه پرستاری دارد و طی سالیان گذشته،‌ مقام معظم رهبری ۹ دیدار با این قشر داشته‌اند که حاکی از اهمیت این جامعه است.

وی با بیان این‌که متاسفانه طی یک سال گذشته ۹۲ هزار پرستار به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و متاسفانه صد نفر از این عزیزان در راه خدمت، به شهادت رسیدند، گفت: خوشبختانه تفاهم نامه بیمه‌ای با شرکت بیمه البرز، ‌روحیه امید را در جامعه پرستاری ساری و جاری کرد و اعتبار و خوش‌نامی بیمه البرز و کیفیت خدمات این شرکت سبب شد سازمان نظام پرستاری،‌ شرکت بیمه البرز را به عنوان بیمه‌گر خود انتخاب کند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید