بیمه آرمان با عبور از زیان‌ سنوات گذشته به سود قابل قبول رسید

مثلث مالی : کامبیز پیکارجو مدیرعامل بیمه آرمان بعد از برگزاری مجمع سالانه درپیامی از همکاران شرکت قدردانی کرد. به پاس این هم‌افزایی و در سایه شکیبایی و دوری از هر نوع حاشیه در کنار هم و با تغییر استراتژی جذب پرتفوی و اصلاح هندسی ریسک بیمه‌گری، شرکت بیمه آرمان توانست با رشد 30 درصدی درآمد حق بیمه، رشد 1193 درصدی درآمدهای سرمایه‌گذاری و همچنین کنترل انواع هزینه‌ها از زیان‌های سنوات گذشته به سود قابل قبولی دست یابد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : کامبیز پیکارجو مدیرعامل بیمه آرمان بعد از برگزاری مجمع سالانه درپیامی از همکاران شرکت قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آرمان ،دراین پیام آمده است :

خانواده معزز شرکت بیمه آرمان پس از دو سال ناکامی در سودآوری، با صبوری، همت، غیرت، مسئولیت‌پذیری، وفاداری، تخصص و درایت شما همکارانم در ستاد، شعب و کلیه دفاتر نمایندگی سراسر کشور در سال ۱۳۹۸، موفق شدید تا رکوردهای بیمه آرمان و حتی بعضاً صنعت بیمه را جابه‌جا کنید.

به پاس این هم‌افزایی و در سایه شکیبایی و دوری از هر نوع حاشیه در کنار هم و با تغییر استراتژی جذب پرتفوی و اصلاح هندسی ریسک بیمه‌گری، شرکت بیمه آرمان توانست با رشد ۳۰ درصدی درآمد حق بیمه، رشد ۱۱۹۳ درصدی درآمدهای سرمایه‌گذاری و همچنین کنترل انواع هزینه‌ها از زیان‌های سنوات گذشته به سود قابل قبولی دست یابد.

به این ترتیب در سال ۱۳۹۸، ۱۱۰ میلیارد تومان سود ناشی از عملیات بیمه‌گری، ۳/۵۵ میلیارد تومان سود عملیاتی و ۷/۵۴ میلیارد تومان سود خالص تحصیل و شرکت عملاً از وضعیت ماده ۱۴۱ قانون تجارت در تنها یکسال فعالیت، خارج گردد و جایگاه اعتباری شرکت در صنعت بیمه بهبود مناسبی بیابد.

بابت این موفقیت خدای بزرگ را خاضعانه شاکر و سپاسگزارم که با توجه به کلیه کمی‌ها و کاسنی‌ها، محدودیتها و برخی معذوریتهای موجود -که در شرایط خاص گذار از وضعیت قرمز شرکت به وضعیت سبز مطلوب توجیه‌پذیر است- شما همکاران توانستید عملکرد بسیار خوبی در کارنامه خود ثبت کنید و جز فعالان برتر صنعت بیمه باشید و بر کوله بار تجربیات خود بیافزائید. بی‌شک بهبود مستمر و رشد بالنده شرکت در سایه داشته‌های تجربی گذشته، ادامه مسیر پیش‌رو را هموارتر، سریعتر و لذت‌بخش‌تر خواهد نمود.

در انتها از کلیه همکاران، خبرگانی که در گذشته سکان هدایت شرکت را در دست داشته و کلیه همکارانی که در سال مالی مورد اشاره در کنار ما بودند و اکنون به‌هردلیل توفیق همکاری با این عزیزان را نداریم ولی در این موفقیت سهیم هستند، تشکر کرده و مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش‌های بی‌شائبه همگی اعلام کرده و از اینکه در کنارتان بودم و هستم، احساس غرور داشته و موفقیت و بهروزی روزافزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.                                      

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید