آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بیمه رازی بالاترین سودمشارکت بیمه زندگی را توزیع کرد

مثلث مالی : مژده موسوی مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی گفت: این شرکت بیمه ای در سال گذشته سعي كرده است با مديريت ريسك و تركيب مناسب پرتفوها و استقرار يك تيم حرفه اي و با تجربه در مديريت سرمايه گذاري، در بازار سهام سرمايه گذاري هاي خوبي انجام دهد و سود خوبي را نصيب شركت كند .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مژده موسوی مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی گفت: این شرکت بیمه ای در سال گذشته سعی کرده است با مدیریت ریسک و ترکیب مناسب پرتفوها و استقرار یک تیم حرفه ای و با تجربه در مدیریت سرمایه گذاری، در بازار سهام سرمایه گذاری های خوبی انجام دهد و سود خوبی را نصیب شرکت کند .

مژده موسوی مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی

شرکت بیمه رازی در سال گذشته با مدیریت پرتفوی و سرمایه گذاری مناسب توانست سود خوبی از محل اندوخته بیمه های زندگی کسب نماید تا جایی که بهترین سود قطعی را برای بیمه گذاران بیمه زندگی محقق کرد .

مژده موسوی مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی در گفتگو با خبرنگار  بانکدای ایرانی  با بیان مطلب فوق تاکید کرد : بیمه رازی در سال گذشته سعی کرده است با مدیریت ریسک و ترکیب مناسب پرتفوها و استقرار یک تیم حرفه ای و با تجربه در مدیریت سرمایه گذاری، در بازار سهام سرمایه گذاری های خوبی انجام دهد و سود خوبی را نصیب شرکت کند .

وی افزود : در بیمه‌نامه‌های عمر وسرمایه‌گذاری، بیمه‌گذار علاوه بر سود علی‌الحساب تضمینی، در ۸۵% منافع حاصل از سرمایه ­گذاری بیمه‌گر بر روی اندوخته بیمه‌نامه‌ شریک است و این مشارکت بصورت افزایش اندوخته سرمایه‌گذاری به استفاده‌کننده از بیمه‌نامه پرداخت می‌گردد  تا از این راه تا حد ممکن آثار تورم خنثی شده و مزایای بیمه‌های‌ عمر جالبتر و افزون‌تر باشد.  

موسوی درباره واریز سود مشارکت در منافع بیمه گذاران عمر بیمه رازی در سال ٩٨ گفت : شرکت بیمه رازی در راستای اجرای مواد آیین نامه ۶۸ شورای عالی بیمه ، در سال ۹۸ نرخ سود قطعی ۳۹ درصد را برای اندوخته بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری محاسبه و در مجموع  ٣٣ میلیارد تومان به حساب بیمه نامه های مشمول واریز کرد.

مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه رازی با بیان این‌که الگوی سرمایه‌گذاری و بحث تورم می‌تواند روی بیمه‌های عمر تاثیر بگذارد، ادامه داد:  در حوزه تنوع پوشش‌ بیمه های عمر جا برای کار بسیار زیاد است، چرا که مردم هم به پوشش­ بیمه ­های عمر و هم به بخش سرمایه‌گذاری بیمه­ های عمر نیاز دارند ، شرکت­های بیمه  می توانند با ارائه پوشش­ های تکمیلی مختلف، ضمن ایجاد تنوع در محصولات خود، گام موثری را برای برآورد نیازهای جامعه هدف بردارند.

موسوی در خصوص سود مشارکت در منافع بیمه گذاران و جذب پرتفوی بیمه نامه زندگی در سال ٩٩ گفت : بیمه رازی با اتکاء به آیین نامه شماره ۹۷ مصوب شورای عالی بیمه، بهینه سازی سرمایه گذاری ها را در دستورکار قرار داده و اصلاح ترکیب پرتفوی بیمه ای ،تمرکز بر بازارهای مختلف ، جذب پرتفوی های جدید ،  شناسایی فاکتورهای سودآور و بازار سنجی و بازاریابی حرفه ای را  در سال ٩٩ دنبال می کند که بازده خوبی برای بیمه گذاران به همراه دارد .

مدیر بیمه های زندگی  “رازی ” گفت: در راستای توسعه فرهنگ خرید بیمه های عمر با اتکاء به تحقق برنامه ششم توسعه در نیمه نخست سال جاری، طرحی برای ایجاد جذابیت و ترغیب مردم برای خرید بیمه نامه های عمر طراحی شده است که  به محض دریافت مجوز از بیمه مرکزی اجرائی می شود.

وی با بیان لزوم حمایت از حقوق بیمه گذاران عمر ، گفت: تفکیک حساب‌های بیمه‌های زندگی از غیر زندگی یک الزام قانونی است و طبق آئین نامه ۶۸ باید انجام شود.

منبع : لیلا فریادرس بانکداری ایرانی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید