بررسی عملکرد شعب بیمه میهن

مثلث مالی : در جلسه حضوری و هم اندیشی مدیریت امور شعب و رؤسای شعب ساری، اردبیل، مراغه، اراک و یاسوج در محل ستاد، عملکرد و نقاط ضعف و قوت این شعب مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : در جلسه حضوری و هم اندیشی مدیریت امور شعب و رؤسای شعب ساری، اردبیل، مراغه، اراک و یاسوج در محل ستاد، عملکرد و نقاط ضعف و قوت این شعب مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی، در این جلسه که دکتر کریمی معاون مالی، اقتصادی و توسعه سرمایه انسانی و مهدی گشادرو معاون فنی نیز حضور داشتند، سعید صمدی فر مدیر امور شعب و شبکه فروش با بررسی عملکرد و مسائل این شعب به بیان نقاط ضعف و قوت این شعب پرداخت و راهکارها و توصیه های لازم را برای بهبود عملکرد، توسعه فعالیت ها و پیشبرد اهداف تعیین شده ارائه کرد.
مدیر امور شعب در این جلسه همچنین مدیران شعب را به پایش و نظارت مستمر امور، رسیدگی به امور نمایندگان تحت سرپرستی و ارتباط نزدیک تر با شبکه فروش و حمایت و پشتیبانی از ایشان در امر بازاریابی و ارتباط با مشتریان، برنامه ریزی منسجم و دقیق برای تحقق اهداف سال جاری، دستیابی به سهم بیشتر از بازار، افزایش سطح همکاری و تعاملات با جامعه هدف، بهره مندی از ظرفیت های اقتصادی متمرکز در استان و فعالیت بیشتر در جهت اعتلای برند و جایگاه بیمه میهن فراخواند.
در این جلسه معاونان مالی و فنی نیز به بیان نقطه نظرات خود در ارتباط با مسائل مالی و فنی شرکت و شعب پرداختند و تلاش مضاعف همگان را برای تحقق اهداف و اعتلای بیمه میهن خواستار شدند.
رؤسای شعب حاضر هم مسائل مبتلابه خود را در این جلسه مطرح کردند و پیشنهادها و خواسته هایشان را برای بهبود عملکرد با مدیریت متبوع در میان گذاشتند و رسیدگی به مشکلات و رفع و رجوع آن را خواستار شدند.
گفتنی است جلسات بررسی عملکرد شعب هر هفته به صورت انتخابی و با هدف بهبود عملکرد، رفع ایرادات و مشکلات احتمالی جهت تسهیل و تسریع در ارائه خدمات به مشتریان و اعتلای جایگاه بیمه میهن صورت می گیرد.    

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید