آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

با تصویب صورت های مالی / بیمه پارسیان به ازای هر سهم ۲۵۰ ریال سود تقسیم کرد

مثلث مالی : مجمع عمومي عادي سالانه شركت بيمة پارسيان صبح امروز شنبه 31خرداد ماه با حضور بیش از 74 درصد صاحبان سهام برگزار و صورت های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1398 به تصویب رسید. طبق مصوبه مجمع عمومی صاحبان سهامم بیمه پارسیان ، به ازای هر سهم 250 ريال سود تقسیم شد .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالانه شرکت بیمه پارسیان صبح امروز شنبه ۳۱خرداد ماه با حضور بیش از ۷۴ درصد صاحبان سهام برگزار و صورت های مالی منتهی به ۲۹ اسفند سال ۱۳۹۸ به تصویب رسید. طبق مصوبه مجمع عمومی صاحبان سهامم بیمه پارسیان ، به ازای هر سهم ۲۵۰ ریال سود تقسیم شد .

این شرکت بیمه بورسی امسال مجمع عمومی عادی سالانه خود را برگزار و مفاد دستورجلسه ذکرشده در آگهی دعوت به مجمع را که در جراید به چاپ رسیده بود به تصویب سهامداران رساند.

این مراسم طبق پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار بصورت زنده نیز پخش شد تا سهامداران در جریان کامل مصوبات آن قرار گیرند. ابتدا نسبت به انتخاب رئیس مجمع ، نظار و منشی جلسه اقدام و پس از استقرار هیأت رئیسه مجمع و نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس گزارش فعالیتهای شرکت در سال ۹۸ توسط مدیرعامل ارائه گردید.

از نکات مهم این گزارش رشد سودآوری و اندوخته ­های درخور توجه در سال ۹۸ بیمه پارسیان بود که توسط هادی اویارحسین نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت به تفصیل شرح داده شد.

    ترکیب بهینه پرتفوی، ایفای تعهدات قانونی و آئین نامه‌ای، همچنین شفافیت صورت های مالی از نکات مثبت عملکرد شرکت بیمه پارسیان در سال مالی مورد اشاره بود .

     در ادامه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت و پس از ارائه پاسخ­ های لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس و سؤالات مطروحه، صورت های مالی برای عملکرد منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹به تصویب رسید . و در زمینه میزان تقسیم سود عملکرد سال مالی مذکور نیز بحث و بررسی لازم بعمل آمد و تقسیم مبلغ۲۵۰ ریال سود به ازاء هر سهم به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید .

منبع : روابط عمومی شرکت بیمه پارسیان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید