آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بانک سینا بیش از ۸۸۰ میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه پرداخت کرد

مثلث مالی : بانک سینا از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون بیش از ۳۰ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش ۸۸۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بانک سینا از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون بیش از ۳۰ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش ۸۸۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

روابط عمومی بانک سینا اعلام کزد ؛ این بانک در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی و به منظور ترویج سنت نیکوی قرض الحسنه در چارچوب نظام بانکداری اسلامی، انواع تسهیلات را در قالب قرض الحسنه به واجدین شرایط پرداخت کرده است.

بر اساس این گزارش، از مجموع وام‌های قرض‌الحسنه پرداختی بانک سینا از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا پایان دی ماه سال جاری بیش از ۲۰۷۰۰ فقره به وام تامین نیازهای ضروری متقاضیان اختصاص داشته است که معادل ۴۰۴۰ میلیارد ریال را شامل می شود.

همچنین این بانک در مدت یاد شده تعداد ۲۱۹۳ فقره وام قرض الحسنه ازدواج به مبلغ ۱۸۵۰ میلیارد ریال به زوجین پرداخت کرده و زمینه آغاز زندگی مشترک جوانان این مرز و بوم را فراهم ساخته است.

از مجموع وام های قرض الحسنه پرداختی بانک سینا، تعداد ۶۴۰۰ فقره نیز به وام قرض الحسنه اشتغالزایی اختصاص داشته که رقمی معادل ۲۹۰۰ میلیارد ریال را در برمی گیرد. همچنین تعداد ۱۱۶ فقره از وام های قرض الحسنه به وام کمک هزینه خرید مسکن تخصیص یافته که بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال است.

گفتنی است بانک سینا با تاکید بر اجرای الگوی بانکداری اسلامی و به منظور توانمندسازی اقشار کمتر برخوردار جامعه، وام های قرض الحسنه را در قالب طرح‌های مختلف به واجدین شرایط پرداخت می کند. پرداخت تسهیلات عمرانی، درمانی، تامین نیازهای ضروری، ازدواج، کمک هزینه خرید مسکن و حمایت از مددجویان مورد تایید نهادهای حمایتی از جمله خدمات این بانک است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید