بانکی‌ها صدرنشین معاملات امروز بورس

مثلث مالی : گروه بانک‌ها هم در معاملات امروز صدرنشین برترین گروه‌های صنعت شد و در این گروه سه میلیارد و ۶۵۴ میلیون برگه سهم به ارزش ۲۰ هزار و ۲۲۷ میلیارد ریال داد و ستد شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : گروه بانک‌ها هم در معاملات امروز صدرنشین برترین گروه‌های صنعت شد و در این گروه سه میلیارد و ۶۵۴ میلیون برگه سهم به ارزش ۲۰ هزار و ۲۲۷ میلیارد ریال داد و ستد شد.

شاخص کل در بورس امروز (یکشنبه) ۳۴ هزار و ۶۴ واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۶۵۵ هزار واحد رسید.

براساس معاملات امروز بیش از ۹ میلیارد و ۳۹۹ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۱۵۳ هزار و ۳۰۴ میلیارد ریال داد و ستد شد. همچنین شاخص کل (هم وزن) با پنج هزار و ۳۹۶ واحد افزایش به ۴۶۹ هزار و ۹۲۲ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) سه هزار و ۵۵۵ واحد رشد به ۳۰۹ هزار و ۶۴۳ واحد رسید. شاخص بازار اول ۳۱ هزار و ۷۳۸ واحد و شاخص بازار دوم ۴۰ هزار و ۸۳۵ واحد افزایش داشتند.

علاوه بر این در بین تمامی نمادها، نماد فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با سه هزار و ۳۲۶ واحد، ملی صنایع مس ایران (فملی) با دو هزار و ۶۹۸ واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با یک هزار و ۹۴۲ واحد، ایران خودرو (خودرو) با یک هزار و ۶۸۸ واحد، نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با یک هزار و ۸۰۷، ایران خودرو (خودرو) با یک هزار و ۷۳۱ واحد، گسترش نفت و گاز پارسیان (پارسان) با یک هزار و ۵۶۴ واحد و پالایش نفت تهران (شتران) با یک هزار و ۴۸۱ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. در مقابل نماد خدمات انفورماتیک (رانفور) با ۲۸۴ واحد، بورس اوراق بهادار تهران (بورس) با ۲۱۱ واحد، نفت بهران (شبهرن) با ۱۴۹ واحد، سیمان تهران (ستران) با ۱۲۹ واحد، بانک ملت (وبملت) با ۱۱۷ واحد، پارس دارو (دپارس) با ۷۷ واحد و گروه صنعتی بارز (پکرمان) با ۷۵ واحد با تاثیر منفی بر شاخص همراه بودند. برپایه این گزارش، امروز نماد بانک ملت، ملی صنایع مس ایران، بانک تجارت، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت اصفهان، فولاد مبارکه اصفهان و ایران خودرو در گروه نمادهای پربیننده قرار داشتند.

آخرین وضعیت شاخص فرابورس

شاخص فرابورس نیز بیش از ۲۹۸ واحد رشد داشت و بر روی کانال ۱۷ هزار و ۲۸۵ واحد ثابت ماند. همچنین در این بازار سه میلیارد و ۴۷۰ میلیون برگه سهم به ارزش بیش از ۷۱ هزار و ۹۱۵ میلیارد ریال داد و ستد شد.

امروز نمادهای سنگ آهن گهرزمین (کگهر)، پتروشیمی مارون (مارون)، پتروشیمی زاگرس (زاگرس)، بیمه پاسارگاد (بپاس)، سرمایه گذاری صبا تامین (صبا)، تولید نیروی برق دماوند (دماوند) و پالایش نفت لاوان (شاوان) تاثیر مثبت بر شاخص این بازار را داشتند. همچنین نماد سهامی ذوب آهن اصفهان (ذوب)، اعتباری ملل (وملل)، صنایع ماشین های اداری ایران (مادیرا)، توکاریل (توریل)، ‌بیمه کوثر (کوثر)، کشت و دام قیام اصفهان (زقیام)، سیمان لار سبزوار (سبزوا) با تاثیر منفی بر شاخص این بازار همراه بودند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

برگزیدگان نهمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی مشخص شدند

مثلث مالی : شش منتخب نهمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر یکشنبه، سوم بهمن ماه، مراسم قرعه کشی نهمین دوره جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون همزمان با گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار شد.
در این قرعه کشی از میان خریداران بیمه نامه زندگی بیمه تعاون در دی ماه، ۶ نفر از هموطنان به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید