بالاترین نشان تحول دیجیتال صنعت بیمه به بیمه ملت رسید

مثلث مالی : بیمه ملت، در دو حوزه نوآوری دیجیتال و زبدگی؛ بالاترین نشان ارزیابی ملی تحول دیجیتال را در میان شرکت‌های بیمه دریافت کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بیمه ملت، در دو حوزه نوآوری دیجیتال و زبدگی؛ بالاترین نشان ارزیابی ملی تحول دیجیتال را در میان شرکت‌های بیمه دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت؛ ارزیابی ملی تحول دیجیتال از سال ۱۳۹۵ به همت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران آغاز و در سال ۱۴۰۰ پنجمین دوره آن برگزار شد. این جایزه با هدف ممیزی، ارائه بازخورد و در نهایت معرفی سازمان‌های پیشرو در تحول دیجیتال طراحی شده است. یکی از اهداف عمده این ارزیابی، ایجاد زمینه‌ای مناسب برای تبادل تجارب موفق بین سازمان‌ها، رهبران و متخصصان این سازمان‌هاست.

بر اساس این گزارش؛ بیمه ملت امسال و برای اولین‌بار در این جایزه و در محورهای زبدگی، نوآوری و رهبری شرکت کرد و با توجه به ارزیابی‌های انجام شده؛ در حوزه نوآوری دیجیتال بالاترین نشان را در میان شرکت‌های بیمه از آنِ خود کرد. این جایزه به واسطه زیرساخت و بستر «ملت‌تک» به بیمه ملت اهدا شد.

گفتنی است؛ ملت‌تک بستری است مبتنی بر مفهوم بیمه‌گری باز و open API، که به عرضه انواع APIهای بیمه‌ای در رشته‌‌های مختلف و ایجاد بسترهای لازم برای همکاری استارتاپ‌ها با بیمه ملت و توسعه کسب و کار آنها کمک می‌کند.

همچنین، در حوزه زبدگی نیز، بیمه ملت در اولین سال حضور خود در این جایزه، بالاترین نشان صنعت بیمه را به خود اختصاص داد. در محور زبدگی که با ۱۰۰ شاخص و در ۱۰ بُعد «حکمرانی، استراتژی، نوآوری، فرهنگ و مهارت، پلتفرم و داده، فناوری، مدل کسب و کار و اکوسیستم، فرآیند، تجربه مشتری و تجربه کارکنان» به ارزیابی سازمان می‌پردازد با ارائه کلیه شواهد و مستندات لازم  به ارزیابان، تلاش شد تا تصویری واقعی از بیمه ملت به ارزیابان ارائه شود تا آنها بتوانند ارزیابی درستی از وضعیت این داشته باشند.

شایان ذکر است؛ این ارزیابی در مرکز همایش‌های بیمه ملت و با حضور دکتر دلفراز مدیرعامل، معصومه معصوم‌بیگی عضو هیات‌مدیره و جمعی از مدیران و کارشناسان مدیریت‌های کسب و کار دیجیتال، طرح و توسعه، ریسک، بازاریابی و فروش، منابع انسانی، آموزش، فناوری اطلاعات و مرکز ارتباط با مشتریان برگزار شد.

همچنین؛ در مراسم اختتامیه کنفرانس ملی تحول دیجیتال که در روز سه‌شنبه ۱۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار شد، علاوه بر بیمه ملت شرکت‌های بیمه ایران، رازی، سامان، دی، تجارت نو، سرمد، آرمان و کوثر نیز شرکت داشتند و برگزیدگان در ارزیابی ملی تحول دیجیتال در سه سطح سازمانی (زبدگی دیجیتال)، ابتکار و پروژه منتخب (نوآوری دیجیتال) و فردی (رهبری دیجیتال) معرفی شدند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید