آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بازدید مدیرعامل بیمه کوثر و هیئت‌همراه از سرپرستی استان قم

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه کوثر و هیئت‌همراه در آستانه میلاد خجسته مادر سادات، کوثر قرآن، حضرت فاطمه زهرا (س) از سرپرستی استان قم بازدید کردند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه کوثر و هیئت‌همراه در آستانه میلاد خجسته مادر سادات، کوثر قرآن، حضرت فاطمه زهرا (س) از سرپرستی استان قم بازدید کردند.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه کوثر، مدیرعامل شرکت در بازدید از سرپرستی و دیدار با کارکنان و نمایندگان، ضمن تبریک و تهنیت سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) به محضر مولای‌مان امام زمان(عج) و شیعیان و محبین آن حضرت، گفت: این روز فرخنده را که زینت‌بخش تکریم مادران، همسران، خواهران و دختران‌مان است را به خواهران مکرمه شادباش می‌گویم و از خداوند متعال خواستار سلامتی و توفیقات روزافزون‌تان هستم.
ابوالفضل آقادادی در گفت‌وگو با کارشناسان و اعضای شبکه فروش تاکید‌کرد: استفاده حداکثری از ظرفیت‌های استان، استمرار در اصلاح ترکیب پرتفوی به ویژه در رشته‌های درمان و ثالث، صیانت از مشتریان طلایی، الماسی و نقره‌ای استان و نیز جذب بازارهای جدید و سودده موجب بهبود عملیات بیمه‌گری و افزایش پرتفوی شرکت در استان می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این شرکت بزرگ‌ترین جامعه بیمه‌شده در برخی از رشته‌ها را در بین سایر بیمه‌گران به خود اختصاص داده است، تصریح کرد: افزایش تعامل با ذی‌نفعان، ارائه خدمات براساس نیاز آنان و برجسته‌سازی مزیت‌های رقابتی شرکت موجب رشد و تعالی شرکت بیش از پیش می‌شود.
همچنین مدیرعامل شرکت در مراسم معارفه مدیر جدید سرپرستی استان قم از زحمات سیدمسعود سپهری‌فر، مدیر سابق سرپرستی که عملکرد قابل‌قبولی را از خود به جا گذاشته است، تشکر و برای مهدی زمانی در سمت جدید به عنوان مدیر سرپرستی آرزوی توفیق کرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید