آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

بازدید رئیس کل بیمه مرکزی از شعبه آبادان بیمه آسماری

مثلث مالی : رئیس کل بیمه مرکزی با قدردانی از اقدامات شرکت بیمه آسماری در مناطق آزاد، بر لزوم توسعه این فعالیت ها تاکید کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : رئیس کل بیمه مرکزی با قدردانی از اقدامات شرکت بیمه آسماری در مناطق آزاد، بر لزوم توسعه این فعالیت ها تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آسماری، دکتر غلامرضا سلیمانی که در جریان سفر به استان خوزستان از شعبه آبادان بیمه آسماری بازدید می کرد، با بیان این که بر اساس صورت های مالی منتشر شده، پرتفوی این شرکت رشد قابل توجهی داشته است، افزود: خوشبختانه شرکت های بیمه به ویژه بیمه آسماری در مناطق آزاد عملکرد قابل قبولی دارند، اما هنوز ظرفیت های بسیار زیادی برای فعالسازی در این مناطق علی الخصوص در حوزه های بیمه های درمان تکمیلی وجود دارد.
سید محمد کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران نیز که در این بازدید حضور داشت، به لزوم رعایت حداکثری سرعت و دقت در پرداخت خسارت به بیمه گزارن تاکید و خاطرنشان کرد: صنعت بیمه با سرعت خوبی در حال توسعه است و امیدواریم با همکاری شرکت های بیمه در ارائه خدمات بهینه به مشتریان، این روند بیش از پیش سرعت بگیرد.
علیرضا یزدان دوست مدیرعامل شرکت بیمه آسماری نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت طی یک سال گذشته، عدم تاثیرگذاری شیوع بیماری کرونا بر فعالیت های این شرکت را دستاوردی مهم خواند و با بیان این که بیمه آسماری در سال آینده برنامه های ویژه ای برای ایجاد تحول در بازار مناطق آزاد دارد، گفت: شرکت بیمه آسماری جوان و پویاست و توانسته در بازار بیمه ای کشور جایگاه مطلوبی پیدا کند.
وی افزود: توسعه بیمه های انفرادی در دستور کار ماست و در آینده نزدیک اقدامات تازه ای برای استفاده از ظرفیت های بالقوه بازار در مناطق آزاد عملیاتی خواهد شد.
رئیس کل بیمه مرکزی و هیات همراه همچنین ضمن بازدید از بخش های مختلف شعبه آبادان بیمه آسماری، با فعالیت های مختلف آن آشنا شدند.و در آخر مدیر منطقه جنوب، رئیس شعبه اروند و کارمندان شعبه در خصوص وظایف و مسئولیت هایشان توضیحاتی مبسوط ارائه کردند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید