اولین مرکز تخصصی آموزش و راهبری بیمه زندگی البرز افتتاح شد

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه البرز اولین مرکز تخصصی آموزش، جذب و راهبری بیمه های زندگی را در مشهد مقدس افتتاح کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه البرز اولین مرکز تخصصی آموزش، جذب و راهبری بیمه های زندگی را در مشهد مقدس افتتاح کرد.

روابط عمومی بیمه البرز اعلام کرد ، در آیین افتتاح اولین مرکز تخصصی آموزش، جذب و راهبری بیمه های زندگی در استان خراسان رضوی که با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و شبکه فروش این شرکت برگزار شد، محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه البرز اظهار داشت: در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی به ویژه در برنامه های پنج ساله از جمله برنامه ششم اقتصادی، شرکت بیمه البرز در جهت توسعه بیمه های زندگی که تامین کننده آرامش مردم است گام های مهمی برداشته تا در شرایط سخت اقتصادی کشور که حاصل تحریم های ناجوانمردانه علیه کشور است، بتواند به سهم خود، با توسعه و عرضه بهترین بیمه های زندگی، آسایش و آرامش مردم عزیز را تامین کند.

وی افزود: در همین راستا در گام اول زیرساخت های فناوری اطلاعات را تقویت و به روز رسانی کردیم و در گام دوم آموزش نمایندگان را انجام شد و هم اکنون به دنبال توسعه بیمه های زندگی در استان های مختلف هستیم و به همین منظور اولین مرکز تخصصی آموزش، جذب و راهبری بیمه های زندگی در استان خراسان رضوی شهر مقدس مشهد به وسعت ۲۵۰۰ متر شامل امکانات رفاهی از جمله کافی شاپ و مهد کودک افتتاح شد تا در محیطی آرام و دلپذیر نمایندگان شرکت بیمه البرز بتوانند به معرفی بیمه های عمر و ترغیب هموطنان به خرید بیمه های زندگی بپردازند.

وی با بیان این که افتتاح این مراکز در استان های دیگر کشور از برنامه های آتی شرکت بیمه البرز با هدف توسعه بیمه های زندگی در کشور است، گفت: امیدواریم با تلاش تمامی فعالان صنعت بیمه بتوانیم همچون کشورهای توسعه یافته بیمه های زندگی را فرهنگ سازی کنیم تا آینده هموطنان عزیز کشورمان تامین شود چون قطعا یکی از راه های ایجاد آرامش برای مردم، توسعه بیمه های زندگی است و وظیفه شرکت های بیمه تامین آرامش مردم است.

پورکیانی اظهار داشت: در همه جای دنیا در صورت وقوع حوادث، دولت فقط وظیفه امداد اولیه را بر عهده دارد و شرکت های بیمه تامین کننده بازسازی و جبران خسارت ها هستند. اما در ایران متاسفانه به دلیل ضعف در توسعه فرهنگ بیمه، دولت باید پاسخگوی مشکلات مردم در بروز حوادث باشد که امیدوارم با تلاش و فعالیت حرفه ای بیمه گران و نگاه ویژه دولت به صنعت بیمه، فرهنگ بیمه در کشور توسعه بیابد و ضریب نفوذ بیمه های زندگی در کشور افزایش یابد.

مدیرعامل بیمه البرز درباره عملکرد این شرکت، توضیح داد: بیمه البرز با جذب پورتفوی به میزان چهار هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان در سال گذشته ۴۳ درصد رشد داشت و درهفت ماه سال جاری نیز ۸۹ درصد رشد داشته ایم، این در حالی است که نرخ صنعت بیمه نزدیک به ۴۰ درصد است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید