انتظار شرایط آرام‌تری را در بانک مرکزی اروپا داشتم

مثلث مالی : رئیس بانک مرکزی اروپا عنوان کرد: من انتظار شرایط آرام تری در این جایگاه را داشتم. کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا به سی ان بی سی گفته که فکر می کند دوره تصدی وی در موسسه مستقر در فرانکفورت کمی آرام تر بوده است. لاگارد در راس بانک مرکزی منطقه یورو از نوامبر ۲۰۱۹، با چالش های بزرگی روبرو بوده که بزرگ ترین آنها همه گیری کرونا است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : رئیس بانک مرکزی اروپا عنوان کرد: من انتظار شرایط آرام تری در این جایگاه را داشتم.

کریستین لاگارد، رئیس بانک مرکزی اروپا به سی ان بی سی گفته که فکر می کند دوره تصدی وی در موسسه مستقر در فرانکفورت کمی آرام تر بوده است. لاگارد در راس بانک مرکزی منطقه یورو از نوامبر ۲۰۱۹، با چالش های بزرگی روبرو بوده که بزرگ ترین آنها همه گیری کرونا است.

وی گفت: این از آنچه در ابتدا انتظار داشتم بسیار متفاوت بود. لاگارد در مصاحبه اختصاصی پنجشنبه به سی ان بی سی  گفت: من انتظار قدم زدن در پارک را نداشتم، اما انتظار چیزی آرامتر از آنچه که داشتیم را داشتم. اولین چیزی که ما با آن روبرو شدیم بحران کووید بود که می دانید، کشورها یکی پس از دیگری قرنطینه شده، فعالیت خود را متوقف کرده و ما مجبور شدیم به سرعت واکنش نشان دهیم. بانک مرکزی اروپا اولین نهاد اروپایی بود که در ماه مارس ۲۰۲۰ با ارائه اقدامات محرک مختلف برای حمایت از منطقه یورو به این بحران واکنش نشان داد.

دو ماه پس از اولین قرنطینه Covid-۱۹ در اروپا، دادگاه قانون اساسی آلمان حکم کرد که بخش هایی از اقدامات محرک قبلی بانک مرکزی بر اساس قوانین آلمان غیرقانونی است. لاگارد گفت: سپس من با برخی از دادگاه های ملی مشکلاتی داشتم که می خواستند اعتبار آنچه انجام شده را به چالش بکشند. در ابتدا من برای بازنگری استراتژی برنامه ریزی کرده بودم که در ۱۷ سال گذشته در بانک مرکزی انجام نشده بود. ما آن برنامه را شروع کردیم، آن را به حالت تعلیق درآوردیم و اکنون آن را تکمیل کرده ایم. بنابراین برای همه ما، دو سال بسیار شلوغ و مشارکت گسترده برای حمایت از فعالیت های اقتصادی بوده است. / ایبنا به نقل از سی ان بی سی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید