امکان تعدیل نرخ های جدید پذیره های شهرسازی درکیش / با درخواست شرکت عمران و خدمات

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : درحالی که به طور غیر رسمی خبر تصویب نرخ های جدید کاربری های مختلف توسط سازمان منطقه آزاد کیش منتشر و گفته شد ، این نرخ نامه با ۳۰۰ درصد افزایش برای اجرا به معاونت معماری و شهرسازی شرکت عمران آب و خدمات منطقه ازاد کیش ابلاغ شده است . یک منبع آگاه به پایگاه خبری مثلث مالی گفت : مصوبه جدید هنوز به طور کامل ابلاغ نشده است و امکان تعدیل آن وجود دارد .

این منبع آگاه که خواست نامش ذکر نشود ، توضیح داد : افزایش تعرفه ها موجب شد تا مدیرعامل شرکت عمران آب و خدمات ، تجدید نظر و تعدیل نرخ ها را از سازمان منطقه آزاد کیش درخواست نماید که گفته می شود این درخواست درحال بررسی است و امکان اینکه نرخ های جدید اصلاح شوند ، وجود دارد .

طبق شنیده ها در مصوبه جدید نرخ واحدهای خدماتی از یک میلیون تومان به سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید