امضای تفاهم نامه همکاری بین بانک سینا و بنیاد علوی

مثلث مالی : بانک سینا و بنیاد علوی در راستای کمک به اجرای وظایف و ماموریت بنیاد علوی مبنی بر پیاده سازی الگوی آبادانی و پیشرفت در جهت تامین مالی طرح های مناطق هدف، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : بانک سینا و بنیاد علوی در راستای کمک به اجرای وظایف و ماموریت بنیاد علوی مبنی بر پیاده سازی الگوی آبادانی و پیشرفت در جهت تامین مالی طرح های مناطق هدف، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک سینا، این تفاهم نامه در مراسمی با حضور سیدضیاء ایمانی مدیرعامل این بانک و محسن منصوری مدیرعامل بیناد علوی با هدف اعطای وام قرض الحسنه به متقاضیان معرفی شده از سوی بنیاد به امضا رسید.
دکتر ایمانی در این مراسم با اشاره به ضرورت تلاش برای حمایت از اقشار آسیب پذیر به ویژه اشتغال و مسکن در مناطق کمتر توسعه یافته، گفت: بانک سینا و بنیاد علوی، پیشتر نیز از طریق تفاهم نامه های همکاری متعدد، اقدامات مطلوبی را در حمایت از اقشار کم بضاعت و محروم جامعه برداشته اند و این تفاهم نامه نیز در تداوم همین روند به امضا رسیده است.
وی با بیان آنکه یکی از مسئولیت های بانک سینا، تلاش در جهت تحقق ماموریت های بنیاد مستضعفان به عنوان سهامدار عمده بانک، مبنی بر کاهش فقر و توسعه اشتغال در مناطق کمتر برخوردار کشور است، اظهار داشت: این بانک در همکاری با بنیاد علوی در قالب طرحهای مختلف، بالغ بر ۸۱۸۸ میلیارد ریال وام قرض الحسنه ضروری و اشتغالزایی به متقاضیان پرداخت کرده است.
دکتر ایمانی افزود: از دیگر اقدامات مهم این بانک در سال گذشته، کمک ۵۰ میلیارد ریالی به مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره) و سازمان بهزیستی در ۷ استان درگیر کرونا، خرید و اهدای ۹۵۰ دستگاه تبلت به دانش آموزان مناطق محروم کشور و اختصاص ۳۰ میلیارد ریال بابت آزادی ۱۵۷ تن از زندانیان جرائم غیرعمد بوده است و ساخت مدرسه.
وی ابراز امیدواری کرد با تلاش و اراده جمعی و تکیه بر توان ملی و بومی، شاهد توسعه و پیشرفت روزافزون کشور و کاهش فقر در لایه های مختلف جامعه باشیم.
منصوری مدیرعامل بنیاد علوی هم ضمن قدردانی از همکاری های بانک سینا، گفت: ماموریت بنیاد علوی تلاش در جهت تقویت خانواده های نیازمند و محروم به ویژه در مناطق روستایی است که با ارائه طرح ها و برنامه های مختلف در این جهت گام برمی دارد.
وی ابراز داشت: بنیاد علوی به عنوان بازوی محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان، مسئول پیاده سازی الگوی جامع آبادانی و پیشرفت می باشد و در حال حاضر در ۳۰ منطقه مشغول پیاده سازی الگوی آبادانی و پیشرفت است.
گفتنی است بر اساس این تفاهم نامه مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال منابع جهت پرداخت وام قرض الحسنه ضروری و اشتغالزایی به جامعه هدف بنیاد علوی از سوی طرفین تامین خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید