افزایش ۲۳ درصدی فروش سفته و برات در پایتخت

مثلث مالی : حدود ۶۶۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال سفته و برات در ۱۰ ماه ابتدای سال ۱۳۹۹ در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۲۲.۹ درصد افزایش نشان می‌دهد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : حدود ۶۶۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال سفته و برات در ۱۰ ماه ابتدای سال ۱۳۹۹ در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۲۲.۹ درصد افزایش نشان می‌دهد.

حدود ۷۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سفته و برات در دی‌ماه ۹۹ در شهر تهران فروخته شد کـه در مقایسه با ماه قبل ۴ درصد کاهش و نسبت به ماه مشابه سال قبل ۱۸.۴ درصد افزایش یافت. در ۱۰ ماه اول سال ۱۳۹۹ حدود ۶۶۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال سفته و برات در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۲۲.۹ درصد افزایش نشان می‌دهد.

طبق آمار شعبه واخواست دادگستری استان تهران در دیمـاه ۹۹ معادل۵۰۰ برگ سفته و برات به مبلغی معادل ۱۰۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در شهر تهران واخواست شد. در این ماه شاخص‌های تعداد و مبلغ سفته و برات واخواست شده به ترتیب به اعداد ۵۹.۶ و ۵۹.۵ رسید که در مقایسه با ماه قبل از لحاظ تعداد ۱۵.۷ درصد افزایش و از لحاظ مبلغ ۴۵.۳ درصد کاهش داشت و نسبت به ماه مشابه سال قبـل هر دو شاخص مذکور ۴۲.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد.

شاخص متوسط مبلغ یک برگ سفته و برات واخواست شـده در دی ماه ۱۳۹۹ به عدد ۹۹.۷ رسید. عدد شاخص مذکور در دی ماه ۱۳۹۸ نیز معادل ۹۹.۷ بوده است. در ۱۰ ماه اول سال ۱۳۹۹ معادل ۶۱۰۰ برگ سفته و برات به مبلغی معادل ۱۹۲۵.۸ میلیارد ریال در شهر تهران واخواست شد.

در این دوره متوسط شاخص‌های تعداد و مبلغ سفته و برات واخواست شده به ترتیب به اعداد ۷۵.۵ و ۱۰۴.۴ رسید که نسبت به دوره مشابه سال قبل از لحاظ تعداد ۶ درصد کاهش و از لحاظ مبلغ ۴۲.۴ درصد افزایش نشان می‌دهد. شاخص متوسط مبلغ یک برگ سفته و برات واخواست شده در ۱۰ ماه اول سال ۱۳۹۹ به عدد ۱۳۴.۳ رسید. عدد شاخص مذکور در ۱۰ ماه اول سال ۱۳۹۸ معـادل ۹۴.۵ بوده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید