افزایش قیمت طلا و سکه در بازار امروز

مثلث مالی : نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز قیمت انواع سکه به دلیل رشد نرخ ارز با افزایش نسبی همراه بود.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت: امروز قیمت انواع سکه به دلیل رشد نرخ ارز با افزایش نسبی همراه بود.

محمد کشتی آرای نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به نوسان محدود اونس جهانی طلا در سطح ۱۱۸۰ دلار افزود: امروز بهای طلا و سکه در بازار داخلی به دلیل رشد نرخ ارز با افزایش مواجه شد. 

به گونه ای که هر قطعه سکه تمام طرح قدیم با رشد ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل، به رقم ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (سکه امامی) نیز به رقم ۱۰ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان رسید که نسبت به روز یکشنبه، ۲۰۰ هزار تومان گران تر شده است.

همچنین هر نیم سکه بهار آزادی در معاملات امروز ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شد که نسبت به روز قبل، ۱۰۰هزار تومان گران تر شده است. هر ربع سکه بهار آزادی نیز در سومین روز هفته، با افزایش ۵۰ هزار تومانی به رقم ۳ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان رسید.

وی افزود: بهای هر سکه یک گرمی در بازار امروز به رقم ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید که نسبت به روز قبل، ۵۰ هزار تومان گران تر شده است.

به گفته کشتی آرای هر مثقال طلای آب شده در بازار امروز با رشد ۶۰ هزار تومانی به رقم ۴ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان رسیده است و یک گرم طلای ۱۸ عیار نیز یک میلیون و ۴۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است که نسبت به روز یکشنبه، گرمی ۱۵ هزار تومان افزایش داشته است.

نائب رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر در پایان افزود: حباب سکه امامی در بازار امروز، ۵۰ هزار تومان است. / ایبنا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید