آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

افتتاح طرح جدید پیمایشی بیمه بدنه اتومبیل کارآفرین

مثلث مالی : شرکت بیمه کارآفرین در رستای اهداف عالیه و چشم انداز خود، با توجه به سفر در دنیای دیجیتال در شرکت و ضریب خسارت مناسب رشته بیمه بدنه اتومبیل در صنعت بیمه کشور طی مراسمی طرح جدید بیمه بدنه اتومبیل با حضور اعضاء هیئت عامل و جمعی از مدیران ستادی و نمایندگان، این طرح افتتاح شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : شرکت بیمه کارآفرین در رستای اهداف عالیه و چشم انداز خود، با توجه به سفر در دنیای دیجیتال در شرکت و ضریب خسارت مناسب رشته بیمه بدنه اتومبیل در صنعت بیمه کشور طی مراسمی طرح جدید بیمه بدنه اتومبیل با حضور اعضاء هیئت عامل و جمعی از مدیران ستادی و نمایندگان، این طرح افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه کارآفرین، شرکت بیمه کارآفرین با توجه به سابقه دو ساله مطالعه و اجرای فاز آزمایشی این بیمه نامه با استفاده امکانات ویژه در نرم افزار ویسمن، در این طرح پیمایشی جدید ویژگی هایی در جهت خدمت رسانی بهتر به بیمه گذاران اضافه گردیده است. از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد؛ اهمیت آن در جذب پرتفوی و نیز عادلانه کردن حق بیمه بدنه اتومبیل و متناسب شدن حق بیمه بدنه اتومبیل با میزان کارکرد آن، بسیار منطقی و در عین حال مطلوب مشتریان است، از این رو شرکت بیمه کارآفرین با دقت نظر به این موضوع، بیمه نامه بدنه اتومبیل پیمایشی را طراحی و اجرا کرده است.هدف اصلی در این طرح نحوه محاسبه، اقتصادی کردن و ایجاد مطلوبیت برای بیمه گذارانی است که کمترین استفاده را از خودرو داشته اند و متقاضی پرداخت بهینه حق بیمه براساس میزان استفاده از خودرو هستند.

و دیگر مزایای این طرح، مبنای محاسبه حق بیمه برگشتی، ۶۰ درصد از کل حق بیمه می باشد.

در این طرح با استفاده از نرم افزار ویسمن که دارای امکانات و قابلیت های ویژه ای است؛ تهیه عکس از کیلومتر خودرو با ویسمن در زمان صدور بیمه نامه می باشد و اعلام و عکس مجدد به وسیله برنامه ویسمن از کارکرد کیلومتر خودرو در پایان مدت اعتبار بیمه نامه از جمله امکانات نرم افزار ویسمن در این طرح می باشد.

این طرح به صورت آزمایشی و به مدت ۴ ماه تا پایان سال ۱۴۰۰ معتبر بوده و در صورت بررسی عملکرد و موفقیت های طرح از ابتدای سال ۱۴۰۱ اجرایی خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید