آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

استان اردبیل فاقد زندانی ناشی از حوادث رانندگی است / با پیگیری های صندوق تأمین خسارت‌های بدنی

مثلث مالی : جلسه رئیس شعبه استان اردبیل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی سیدمحسن میراحمدزاده با مدیر نمایندگی ستاد دیه کریم‌اله محبوبی استان اردبیل برگزار شد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : جلسه رئیس شعبه استان اردبیل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی سیدمحسن میراحمدزاده با مدیر نمایندگی ستاد دیه کریم‌اله محبوبی  استان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی؛ در این جلسه رئیس شعبه استان اردبیل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی سیدمحسن میراحمدزاده با مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل کریم اله محبوبی انباری برگزار گردید که رئیس شعبه صندوق به تشریح عملکرد صندوق در این استان پرداخت.
میراحمدزاده ضمن تشریح وظایف، مسئولیت‌ها و تعهدات صندوق تأمین خسارت‌های بدنی، از عملکرد صندوق در استان اردبیل گزارش مختصری ارائه و اظهار داشت: شعبه اردبیل از مرداد ماه سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در این استان آغاز و در اجرای مواد ۱۳ ، ۲۱، ۱۲ و ۳۲ قانون بیمه اجباری شخص ثالث سال ۹۵  پرداخت و مفتخر است که در اسرع وقت به تشکیل و پاسخگویی به پرونده های خسارت، ارجاعی از ستاد دیه، مراجع قضایی و شرکت‌های بیمه اقدام نموده است.

وی در ادامه تصریح کرد: با هدف حمایت از زیان دیدگان در کنار شرکت‌های بیمه همواره کوشیده‌‌اند تا خسارت‌های زیان‌دیدگان ناشی از حوادث رانندگی جبران گردد.
گفتنی است در بخشی از این جلسه ایشان به ایفاء تعهدات صندوق در اجرای تبصره ماده ۵۵۱ قانون مجازات اسلامی که بخشی از وظایف صندوق است نیز پرداخت.
میراحمدزاده با اشاره به وظایف و تعهدات صندوق گفت: از زندانی شدن تعداد قابل توجهی از مقصران حوادث رانندگی فاقد بیمه نامه و موارد خارج از تعهدات بیمه نامه شخص ثالث جلوگیری شده است.
 وی خاطر نشان کرد: در راستای حمایت از بیمه‌گذاران و درک شرایط اقتصادی، بخشودگی جرایم حق بیمه شخص ثالث به منظور ترویج و توسعه پوشش بیمه‌ای وسایل نقلیه را از اقدامات این نهاد عنوان کرد.


رئیس شعبه استان اردبیل صندوق یادآور شد: با پیگیری‌های مستمر به عمل آمده در حال حاضر استان اردبیل فاقد زندانی ناشی از حوادث رانندگی است.
وی در جهت تعامل مستمر با مراجع قضایی، شرکت‌های بیمه و ستاد دیه، در استان اردبیل بیان کرد: ضمن شناسایی پرونده‌های مشمول تعهدات صندوق، پاسخگویی و خدمتگزاری را اولویت و رسالت اصلی صندوق اعلام کرد.
به گفته میراحمدزاده؛ صندوق تأمین خسارت‌های بدنی به عنوان نهاد حاکمیتی در ایفای مسئولیت اجتماعی خویش در استان اردبیل نیز همگام با سایر شعب در سطح کشور، خدمت‌رسانی همراه با تعهد را سرلوحه وظایف خویش قرار داده است.

در پایان جلسه جناب آقای محبوبی مدیر نمایندگی ستاد دیه در استان اردبیل، ضمن ابراز رضایت از خدمات صندوق تامین خسارت های بدنی و پاسخگویی سریع و بهینه این نهاد در استان و آزادی ۳۴ نفر زندانی مشمول تعهد صندوق و همکاری با مراجع قضایی که مانع از زندانی شدن تعداد قابل توجهی از مقصران حوادث رانندگی و حمایت از آسیب‌دیدگان کمال تشکر و قدردانی از مدیر عامل محترم و پرسنل ساعی شعبه اردبیل را اعلام کرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید