اختصاص ۱۳ هزار میلیارد تومان از منابع مالیاتی به هزار شهر

مثلث مالی : وزیر امور اقتصادی و دارایی از اختصاص ۱۳ هزار میلیارد تومان از منابع مالیاتی به هزار شهر کشور خبر داد. احسان خاندوزی با اشاره به توزیع نامتوازن و نامتعادل منابع مالیاتی در کشور، گفت: مبلغ ۱۳ هزار میلیارد تومان در قالب ماده ۵۸ برای هزار شهر کشور اختصاص پیدا کرده است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : وزیر امور اقتصادی و دارایی از اختصاص ۱۳ هزار میلیارد تومان از منابع مالیاتی به هزار شهر کشور خبر داد.

احسان خاندوزی با اشاره به توزیع نامتوازن و نامتعادل منابع مالیاتی در کشور، گفت: مبلغ ۱۳ هزار میلیارد تومان در قالب ماده ۵۸ برای هزار شهر کشور اختصاص پیدا کرده است.

وزیر اقتصاد که روز جمعه به همراه رئیس جمهور و تعدادی از اعضای هیأت دولت به ایلام رفته است، در نشست شورای اداری شهرستان آبدانان استان ایلام ضمن اعلام این خبر، اظهار داشت: هرچند این میزان منابع با توجه به مشکلات موجود بسیار کم و ناچیز است، اما امیدواریم بتوانیم با اصلاح رویه‌های ناکارآمد مشکلات را در آینده حل کنیم.

خاندوزی یادآور شد: هدف نهایی دولت سیزدهم رفع محرومیت، حذف تبعیض از سطح کشور و رسیدگی جدی به مناطق محروم است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین با اشاره به کسری بودجه و تنگناهای موجود مالی دولت تأکید کرد: با تکیه بر توانمندی‌ها و داشته‌های داخلی و بکارگیری کلیه ظرفیت‌های نهفته کشور گشایش در مشکلات مردم قطعاً امکان پذیر است.

خاندوزی در ادامه سخنانش به بازدید خود از تونل کبیرکوه اشاره کرد و افزود: تونل کبیرکوه طرحی بی نظیر و اثرگذار است که در تلاش هستیم با هماهنگی ریاست جمهوری از طریق سازمان برنامه و بودجه اعتبارات لازم را برای اتمام آن تأمین کنیم.

گفتنی است وزیر امور اقتصادی و دارایی در بدو ورود به شهرستان آبدانان در گلزار شهدای این شهر حاضر شد و به مقام شامخ ۲۲۰ شهید این خطه ادای احترام کرد.

خاندوزی شهرستان آبدانان را با شهیدان و ایثارگرانش و اهدای نخبگانی همچون شهید هسته‌ای داریوش رضایی نژاد و سردار شهید حاج صارم طهماسبی و دیگر شهدای گرانقدر، چون درّی فروزان بر تارک استان ایلام خواند.
بازدید از باند فرودگاه آبدانان از دیگر برنامه‌های وزیر اقتصاد در سفر یک روزه به استان ایلام بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید