آدرس

کیش- نوبنیاد دو - تمشک دو - پلاک ۴۴۳- واحد یک

تلفن

9360 447 764 98+

ایمیل

info@mosalasmali.ir

مثلث مالی

پایگاه خبری تحلیلی

اختتامیه جشنواره بیمه آرمان برگزار شد / خروج از دو سال زیان

مثلث مالی : اختتامیه جشنواره فروش دوماه آخر سال ۹۸ شرکت بیمه آرمان با حضور مدیریت عامل، رئیس هیئت مدیره ، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد. اختتامیه جشنواره فروش دو ماهه آخر سال 98 با رعایت کامل پروتکل های ستاد ملی کرونا در سالن شمس تبریزی ساختمان مرکزی این شرکت برگزار و به صورت زنده از طریق صفحه رسمی اینستاگرام بیمه آرمان پخش گردید.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : اختتامیه جشنواره فروش دوماه آخر سال ۹۸ شرکت بیمه آرمان  با حضور مدیریت عامل، رئیس  هیئت مدیره ، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد. اختتامیه جشنواره فروش دو ماهه آخر سال ۹۸ با رعایت کامل پروتکل های ستاد ملی کرونا در سالن شمس تبریزی ساختمان مرکزی این شرکت برگزار و به صورت زنده از طریق صفحه رسمی اینستاگرام بیمه آرمان پخش شد.

سال ۹۸ ، سال سود

در ابتدای این مراسم دکتر کامبیز  پیکارجو، مدیر عامل بیمه آرمان ضمن آرزوی موفقیت برای خانواده بیمه آرمان و همچنین فعالان صنعت بیمه ، از شبکه فروش و فعالان و همچنین دست اندرکاران معاونت بازاریابی و فروش بخاطر برگزاری موفق این جشنواره قدردانی کرد.

مدیرعامل بیمه آرمان در ادامه اظهار داشت: شرکت از سال ۹۸ وارد یک دوره  بازسازی شده و اقدامات بسیاری را انجام داده که منجر به ساختارسازی ، برنامه ریزی تشکیلات  شده است.

پیکار جو تاکید کرد: بیمه آرمانی که در دو سال گذشته با زیان عملکرد روبرو بوده است در سال ۹۸ توانست از شرایط زیان ده  بیرون آمده  و به سود عملیات برسد.

مدیر عامل بیمه آرمان افزود: در بخش مالی سعی بر آن داشته ایم از قابل وصول بودن حق بیمه‌ها مطمئن شویم و با وجود کم و کاستی های موجود که دوره به دوره قابل حل شدن هستند، در حال حاضر معاونت فنی ثبات داشته  و به استانداردهای لازمی که در برنامه  داشتیم رسیده ایم. همچنین بخش مدیریت ریسک به همراه مدیریت فنی، بخوبی توانسته  ریسک های موجود را کنترل کند.

وی  تاکید کرد: حضور دکتر الماسی به عنوان به عنوان معاونت بازار یابی و فروش  باعث شد تحرکات جدیدی در بخش فروش ایجاد شده و ایده های جدیدی در آن پایه گذاری شود.

مدیر عامل بیمه آرمان مشکلات رایج در صنعت بیمه را عدم ارائه نرخ های فنی، عدم توان وصول حق بیمه و  همچنین عدم توان ارائه خدمات خسارتی متناسب با تعهد دانست و گفت:  این مسائل تقریبا در تمام شرکت های بیمه به چشم می خورد و زمانی برطرف می شوند که ساختار از پایه به صورت درست برنامه ریزی شود.

مدیر عامل بیمه آرمان از نظارت بیشتر بر عملکرد فروش شعب خبر داد و افزود: با مشورت با همکاران به این نتیجه رسیده ایم که حدود اختیارات شعب و نمایندگان متناسب با توانمندی‌ها و تجربه شان افزایش پیدا کند و ستاد مرکزی  به جای اینکه مشغول نرخ دادن باشد، بیشتر به راهنمایی و هدایت مجموعه فروش باشد.

پیکارجو اعلام کرد: در گام بعدی با تفویض اختیارات مناسبی که  از اول تیرماه اعمال می شود، به شعب و نمایندگان متناسب با توانمندی و تجربه هایشان اختیاراتی داده می‌شود تا بتوانند به بهترین نحو ممکن در بازار فعلی صنعت بیمه فعالیت کنند

آینده “بیمه آرمان” روشن است

دکتر مجید قلی پور رئیس هیئت مدیره شرکت در این مراسم ضمن قدردانی از مجموعه برگزار کننده و پشتیبان جشنواره گفت: خیلی دوست داشتم که حضورا خدمت شما بزرگواران باشم، ولی شرایط کرونا اجازه چنین کاری را نمی‌داد و امروز این فرصت فراهم شده از راه دور در خدمت شما باشم. ابتدا فکر می‌کنم هم عقیده هستیم که بازاریابی امروز یک علم پویا و در حال تغییر است. بازاریاب موفق کسی است که به اصول روز بازاریابی مسلط باشد.

قلی پور ادامه داد : جمله ای اثرگذاری برای تعریف فروش وجود دارد ، ” فروش انتهایی ترین مرحله بازاریابی و شروع یک رابطه بلند مدت با یک مشتری است”. قاعدتا یک بازاریاب موفق نباید به دنبال فروش یک محصول به مخاطب باشد و باید به یک رابطه بلند مدت و یک زنجیره از شرایط فکر کند.

وی افزود: همه ما شاید به عنوان ستاد شرکت در سرویس مناسبی که به بیمه گذار و مشتری می‌دهیم در شکل گیری این رابطه بلند مدت موثر باشیم

رئیس هیئت مدیره بیمه آرمان در تشریح نقش بازاریاب در صنعت بیمه اظهار داشت : بازاریاب باید حس خوبی به مشتری اش بدهد. برایان تریسی یکی از اساتید برجسته بازاریابی جمله ای دارد که می‌گوید “در سال های اول کارم نیمی از درآمدم را صرف خرید لباس می‌کردم چون معتقد بودم این هزینه ای که می‌کنم بر می‌گردد”. بازاریاب موفق کسی است که با صبر و خوشرویی کار خود را پیش ببرد و شنونده خوبی باشد تا گوینده خوب.

دکتر قلی پور در پایان سخنان خود خطاب به شبکه فروش بیمه آرمان در سراسر کشور اظهار داشتند : افتخار می‌کنم به همکاری کنار همه شما دوستان، می‌دانم شرایط امروز و کرونا شرایط سختی است و کار سختی پیش روی ماست ، ما به دنبال ساختن یک اقیانوس آبی جدید برای نمایندگان خود هستیم و مطمئن باشید که در دو ماه آینده خبرهای خوبی خواهید شنید . نگاه ما به آینده مجموعه بیمه آرمان روشن است و این به خاطر بودن در کنار شماست. شما هستید که مجموعه بیمه آرمان را جلو می‌برید. می‌دانم خیلی سخت است و خیلی ضعف داریم. ضعف های ما را به ما بگویید. کمک حال ما باشید و کنار ما باشید. به امید خدا آینده روشنی پیش روی ماست.

بسته حمایتی از شبکه فروش بیمه آرمان اجرایی می شود

در ادامه این مراسم ، مهندس امیرحسنخانی عضو هیئت مدیره و معاون اجرایی بیمه آرمان ضمن قدردانی از همراهان اعلام کرد: بحثی که در حال حاضر مطرح است، مساله طراحی محصولات بیمه ای مختلف متناسب با نیاز جامعه است تا نمایندگان بتوانند با شرکت های مختلف بیمه ای رقابت کرده و بسته پیشنهادی خود را به مشتریان ارائه کنند.

وی ادامه داد:  بسته های حمایتی برای نماینده‌ها تعریف و در هیئت مدیره مصوب شده که امیدواریم در سال ۹۹ بتوانیم خدمات ویژه ای را به نمایندگان ارائه دهیم.

امیرحسنخانی از افزایش سرمایه بیمه آرمان در سال جاری خبر داد و افزود: پیش از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده و انتخاب اعضای هیئت مدیره اقدامات لازم برای افزایش سرمایه انجام خواهد شد. این اقدام نقدینگی شرکت را تقویت می‌کند تا خدمات مختلف بیمه ای را پوشش دهد.

باشگاه نمایندگان بیمه آرمان تشکیل می شود

در ادامه این مراسم دکتر الماسی سرپرست معاونت بازاریابی و فروش بیمه آرمان با تشکر از نمایندگان و همکاران برگزار کننده جشنواره گفت: در شرایط فعلی و با توجه به بیماری کرونا برگزاری چنین مراسمی و جشنواره ای با موفقیت قابل قبول، دستاورد مهمی است. مهمترین دستاورد این جشنواره این بود که از مشکلات و کاستی های موجود در شرکت مطلع شده و به این باور رسیدیم که می توان چاره ای برای این مشکلات اندیشید و اتفاقات خوبی را رقم زد.

الماسی در پایان سخنان خود گفت:  تلاش خواهیم کرد امسال بتوانیم حداقل دو جشنواره فروش را تا پایان سال اجرا کنیم. همچنین مهمترین هدفی را که به دنبال آن هستم این است که بتوانیم ساز و کار باشگاه نمایندگان را در شرکت اجرایی کنیم تاکمپین‌ها از حالت مقطعی خارج شده و به طور منظم برگزار شوند.

منبع : روابط عمومی بیمه آرمان

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

ماموریت های شرکت بیمه اتکایی “رایا” اعلام شد

مثلث مالی : طی نامه ای از سوی دکتر علی بنیادی نائینی، چارچوب ها و الزامات قانونی و همچنین انتظارات نهاد ناظر صنعت بیمه از مدیران و دست اندرکاران شرکت بیمه اتکایی “رایا” ابلاغ شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید