آغاز جشنواره زمستانه بیمه‌های زندگی بیمه حکمت

مثلث مالی : در راستای گسترش فرهنگ بیمه‌ای و توسعه بیمه‌های زندگی در جامعه و حمایت از مشتریان در بازارهای سهامداری و غیرسهامداری، جشنواره فروش بیمه‌های زندگی بیمه حکمت از پانزدهم دیماه تا پانزدهم اسفندماه با اعمال تخفیفات ویژه برگزار می شود.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : در راستای گسترش فرهنگ بیمه‌ای و توسعه بیمه‌های زندگی در جامعه و حمایت از مشتریان در بازارهای سهامداری و غیرسهامداری، جشنواره فروش بیمه‌های زندگی بیمه حکمت از پانزدهم دیماه تا پانزدهم اسفندماه با اعمال تخفیفات ویژه برگزار می شود.

از آنجائیکه بیمه‌های عمر و سرمایه گذاری بیمه حکمت از جمله محصولاتی می باشد که همواره بر اساس نیازهای روز مشتریان، پوشش‌ها و مزایای خود را ارائه نموده است، بر همین اساس شرایط بیمه‌ای و مالی بیمه‌نامه در مقایسه با صنعت بیمه قابل رقابت خواهد بود.در جشنواره مذکور در حوزه سهامداری و غیرسهامداری تخفیفات ویژه‌ای برای مشتریان بیمه حکمت مدنظر قرار گرفته است که با خرید بیمه‌های زندگی بیمه حکمت، مشتریان می توانند از شرایط تخفیفی آن بهره‌مند شوند.

این شرایط تخفیفی در حوزه سهامداری عبارتند از: تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه‌های بیمه گری و اداری، تخفیف ۱۰ درصدی در نرخ حق بیمه فوت و ۵۰ درصدی در نرخ پوشش های حادثه، نقض عضو و هزینه پزشکی ناشی از بیمه نامه که تخفیفات فوق موجب افزایش قابل توجه مبلغ پس انداز این بیمه نامه نسبت به سایر شرکت ها می شود.

شرایط ویژه ای نیز برای بازار سهامداری و غیرسهامداری مهیا شده است که در این طرح، صدور بیمه نامه‌های شخص ثالث با اعمال تخفیف ۲ و نیم درصد ویژه و به صورت اقساط و با شرایط پرداخت ۲۵ درصد نقدی و الباقی طی ۶ قسط مساوی ماهانه و متوالی، صدور بیمه های بدنه اتومبیل با تخفیف حداکثر تا ۷۰ درصد، صدور بیمه نامه‌های آتش سوزی با کاربری مسکونی با تخفیف ۶۰ درصد و صدور بیمه نامه‌های آتش سوزی با کاربری تجاری با تخفیف ۳۰ درصد می باشد.

بر پایه این گزارش علاقمندان جهت تهیه این بیمه نامه‌ها می توانند به شعب و نمایندگی‌های بیمه حکمت در سراسر کشور مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط تخفیف با شماره تلفن ۳۱-۰۲۱۴۱۳۹۵۵۳۰ تماس بگیرند./ بیمه حکمت

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید