مشاهده آرشیو پست های پایگاه خبری تحلیلی مثلث مالی

آرشیو پست ها

بیمه

برگزیدگان نهمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی مشخص شدند

مثلث مالی : شش منتخب نهمین دوره قرعه کشی جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی بیمه تعاون، ظهر یکشنبه، سوم بهمن ماه، مراسم قرعه کشی نهمین دوره جشنواره بیمه های زندگی بیمه تعاون همزمان با گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن برگزار شد.
در این قرعه کشی از میان خریداران بیمه نامه زندگی بیمه تعاون در دی ماه، ۶ نفر از هموطنان به عنوان برگزیدگان این جشنواره شناخته شدند.

بیمه

طوفان‌های اینستاگرامی در تقویت برند بیمه رازی اثرگذار است

مثلث مالی : یک نماینده بیمه رازی حضور در فضای مجازی را بسیار مهم دانست و گفت: باتوجه به مسیر جدید شرکت بیمه رازی مبنی بر استفاده از امکانات به‌روز و فناوری اطلاعات، شبکه فروش برخط طراحی شده است.

اخبار

بیمه آسماری به اصول مشتری مداری پایبند است

مثلث مالی : دوم بهمن «روز شناخت مشتری» بود، به مناسبت این روز شرکت بیمه آسماری بار دیگر با قدردانی از مشتریان خود، بر پایبندی به اصول مشتری مداری تاکید کرد.

بازار مالی

آغاز پذیره نویسی نخستین صندوق در صندوق بازار سرمایه /

مثلث مالی : پذیره نویسی نخستین صندوق در صندوق بازار سرمایه از امروز در فرابورس آغاز شده و تا پنج روز کاری ادامه دارد. عزت‌الله طیبی- مدیرعامل سبدگردان کاریزما در نشست خبری «یک دیدار، یک عرضه» ویژه‌پذیره‌نویسی صندوق در صندوق صنم کاریزما (اولین صندوق در صندوق قابل معامله بازار سرمایه) با اشاره به اینکه صنم اولین صندوق در صندوق قابل معامله بازار سرمایه است، گفت: این صندوق امکان سرمایه‌گذاری در ترکیب متنوعی از سایر صندوق‌های بازار را دارد و سرمایه‌گذار با حضور در این صندوق می‌تواند ترکیب متنوعی از چندین صندوق را در اختیار داشته باشد.

اخبار بازار

خلاصه وضعیت بازارهای مالی جهان

مثلث مالی : آخرین قیمت نفت و ارز و رمزارزها و سهام‌های بازار آسیا و اقیانوسیه و وال استریت در معاملات امروز مورد بررسی قرار گرفت. تغییرات بازارهای جهانی حاکی از افزایش قیمت نفت، کاهش ارزش سهام ها در بازار آسیا و وال استریت و افزایش ارزش دلار و نوسان در بازار ارزهای رمزنگاری شده است که شرح آن در ذیل آمده است:

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.