مشاهده آرشیو پست های پایگاه خبری تحلیلی مثلث مالی

آرشیو پست ها

بانک

رشد سپرده‌های بانک کارآفرین در مردادماه

مثلث مالی : طبق اطلاعات ارائه شده ​از سوی معاونت مالی و امور مجامع سپرده های بلندمدت بانک کارآفرین در مردادماه رشد سه‌ درصدی را تجربه کرده است.

بازار مالی

امروز در تالار شیشه ای چه گذشت ؟ /

مثلث مالی : شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش ۳۶۵۵۲ واحدی معادل ۲.۵۶ درصد به یک میلیون و ۳۹۱ هزار و ۲۲۰ واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت ۴۴۳ واحدی به ۲۰ هزار و ۷۲۲ واحد رسید. امروز تالار شیشه‌ای در معاملات چهارمین روز کاری هفته (سه شنبه سی شهریورماه ۱۴۰۰)، شاهد روند نزولی شاخص‌های منتخب بود. به گونه‌ای که شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با کاهش ۹۱۲۶ واحدی معادل ۲.۵۶ درصد به رقم ۳۴۷ هزار و ۳۳۶ واحد رسید.

بانک

شاخص های عملکردی بانک ملی ایران

مثلث مالی : بانک ملی ایران به عنوان یک بانک حاکمیتی دولتی نه تنها در حوزه جذب منابع و نیز تسهیلات پرداختی رشدهای قابل توجهی را تجربه کرده است،‌ بلکه در زمینه کاهش هزینه ها به منظور افزایش بهره وری نیز عملکرد مطلوبی داشته است.

بیمه

بیمه معلم در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : بر اساس اعلام رسمی نهاد ناظر، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران توانگری مالی بیمه معلم با اعمال مدیریت بهینه‌ریسک به سطح یک ارتقاء یافت.

بیمه

بیمه دی خسارت ۷۵ میلیارد ریالی کارخانه فرش کاشان را پرداخت

مثلث مالی : شرکت بیمه دی در راستای تعهدات خود در کسب رضایتمندی مشتری و جبران خسارت بیمه گذاران در کوتاه ترین زمان ممکن، خسارت موجب شده توسط حریق در یکی از کارخانه های فرش کاشان را پرداخت کرد.

بیمه

بیمه حافظ با نسبت ۱۱۰ درصد در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : نسبت توانگری مالی شرکت بیمه حافظ به ۱۱۰ درصد و سطح یک رسید . بیمه حافظ که سال ۹۹ را با نسبت ۷۲ درصد به پایان رسانده بود در آخرین محاسبات بیمه مرکزی ایران توانست سطح توانگری خود را به یک ارتقا دهد .

بازار مالی

رییس اتاق بازرگانی عمان در اولین نمایشگاه مجازی با ایران تاکید کرد : استقبال عمان از اجرای پروژه‌های مشترک با شرکت های ایرانی /

مثلث مالی : اولین نمایشگاه مجازی ایران و عمان با حضور بیش از ۱۳۰ شرکت در محل اتاق بازرگانی ایران رسما آغاز به کار کرد. غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران، در افتتاحیه اولین نمایشگاه مجازی ایران و عمان گفت: برگزاری این نمایشگاه به مدد بهره‌گیری از فناوری‌های نوین در شرایط کرونایی که متاسفانه فعالیت‌های تجاری و کسب‌وکارهای خرد و کلان را تحت تأثیر قرار داده نشان‌گر عزم راسخ اتاق‌های بازرگانی ایران و عمان جهت توسعه مناسبات تجاری و صنعتی بین دو کشور است. رضا بن صالح رئیس اتاق بازرگانی عمان در نشست وبیناری با رییس اتاق ایران با اشاره به اینکه حجم مبادلات ایران و عمان در سال گذشته نزدیک به ۴۰۰ میلیون دلار بوده است تأکید کرد: سلطنت عمان تلاش می‌کند روابط دو کشور در زمینه‌های مختلف توسعه یابد. بر این اساس سلطنت عمان تفاهم‌نامه‌هایی ازجمله در زمینه حمل‌ونقل هوایی با ایران به امضا رسانده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.