۳۴۰۰ واحد تحت پوشش بیمه توقف کسب و کارناشی از اپیدمی هستند

مثلث مالی : به دنبال اعمال محدودیت های کرونایی در کشور و تعطیلی برخی از مشاغل به خاطر مقابله با شیوع کرونا با دعوت از مدیرعامل شرکت بیمه تعاون طرح توقف کسب و کار ناشی از اپیدمی را بررسی کردیم. دکتر یونس مظلومی با حضور در گفت وگوی زنده اینستاگرامی پایگاه خبری مثلث مالی دراین باره گفت : این طرح از اواسط شهریورماه سال 1399 به بازار عرضه شده و تاکنون 3 هزار و 400 واحد کسب و کار آن را خریداری کرده اند که خسارت مشمولین این تعطیلی پرداخت می شود.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : به دنبال اعمال محدودیت های کرونایی در کشور و تعطیلی برخی از مشاغل به خاطر مقابله با شیوع کرونا با دعوت از مدیرعامل شرکت بیمه تعاون طرح توقف کسب و کار ناشی از اپیدمی را بررسی کردیم.

دکتر یونس مظلومی با حضور در گفت وگوی زنده اینستاگرامی پایگاه خبری مثلث مالی دراین باره گفت : این طرح از اواسط شهریورماه سال ۱۳۹۹ به بازار عرضه شده و تاکنون ۳ هزار و ۴۰۰ واحد کسب و کار آن را خریداری کرده اند که خسارت مشمولین این تعطیلی پرداخت می شود.

مظلومی از اتمام رسیدگی به یکصد پرونده خسارت خبرداد و گفت : رسیدگی به سایر پرونده های خسارت ادامه دارد و به زودی خسارت آن ها نیز پرداخت خواهد شد.

او دراین گفت و گو اعلام کرد که بیمه تعاون از نمایندگان این شرکت و کارگزاران صنعت بیمه درخواست کرده تا به طور ویژه به ارایه این طرح بیمه ای مشغول باشند زیرا بیمه تعاون درارایه آن به بازار تنها به فکر سودآوری خود نیست و هدف اصلی مقابله با زیان های مالی واحدهای صنفی است درشرایط کنونی است.

مدیرعامل بیمه تعاون با قدردانی از تیم فنی و مالی این شرکت اعلام کرد طرح بیمه توقف کسب و کار و مستمری کرونا که فروردین ۱۴۰۰ برای نخستین بار به بازار عرضه شد حاصل کار گروهی تیم تعاون است.

وی دربخش دیگری از گفت و گو به برگزاری کنفرانس ملی مهندسی مالی و بیم سنجی توسط بیمه تعاون در مرداد ماه ۱۴۰۰ خبرداد .

مظلومی دربخش دوم گفته هایش درباره تاثیر قرارداد ۲۵ ساله ایران و چین بربازار بیمه کشورمان صحبت کرد . مشروح این گفت و گو را درلینک زیر مشاهده فرمایید.

https://www.instagram.com/tv/CNfgo-GlPTB/?igshid=fsxw29ly1shg

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

جشنواره بیمه درمان انفرادی بیمه پارسیان آغاز شد

مثلث مالی : بیمه پارسیان خدمتی جدید برای بیمه گزاران بیمه های عمروسرمایه گذاری را ارایه کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ به منظور تکریم بیمه گزاران و ارایه خدمات درمان تکمیلی به ایشان، جشنواره فروش بیمه نامه درمان خانواده را برای دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری برگزار می کند.

بانک

بیش از ۱۷ هزار عضو کادر درمان از بانک آینده تسهیلات گرفتند

مثلث مالی : بانک آینده در راستای حمایت از کادر درمان سراسر کشور و قدردانی از زحمات مجاهدانه و فداکاری‌های این قشر در شرایط ویژه کرونا، نسبت به پرداخت تسهیلات سهل و آسان در قالب طرح «حمایت از فرشتگان سلامت»، اقدام کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید