۶۵ درصد شبکه بانکی واکسینه شدند/ پایان واکسیناسیون تا سه‌شنبه

مثلث مالی : دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با اشاره به پایان واکسیناسیون شبکه بانکی در شش استان افزود: تاکنون بیش از ۶۵ درصد در سطح کشور و ۵۰ درصد در سطح تهران از کارکنان بانک‌ها و موسسات اعتباری واکسینه شدند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی با اشاره به پایان واکسیناسیون شبکه بانکی در شش استان افزود: تاکنون بیش از ۶۵ درصد در سطح کشور و ۵۰ درصد در سطح تهران از کارکنان بانک‌ها و موسسات اعتباری واکسینه شدند.

علیرضا قیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی اظهار کرد: طی هماهنگی‌هایی که با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شد، کار واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی هفتم مردادماه آغاز شد و از هفته گذشته روند واکسیناسیون در همه استان‌ها آغاز شده است.

وی ادامه داد: در تهران به موازات استان‌ها، ما ۱۷ مرکز را مشخص کردیم و با کمک بیمارستان بانک ملی مراکزی در سطح شهر تهران از جمله مراکز بهداشتی بانک ملی، بانک رفاه و بانک مسکن در اختیار این کار قرار گرفتند.

قیطاسی افزود: این مراکز برای واکسیناسیون کارکنان آماده شد و حدود ۲۰۰ پرسنل هم از بانک ملی و هم از کادر درمانی بیمارستان در یک همایش آموزش دیدند که کار ثبت و ضبط و واکسن را انجام دهند.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی یادآور شد: این کار از ۱۴ مردادماه در سطح تهران آغاز شد و طبق پیش‌بینی‌ها بانک ملی تدابیر لازم را برای این کار انجام داد. قیطاسی اضافه کرد: علاوه بر شهر تهران، پایگاه‌های دیگری در سطح استان از جمله پایگاه شهرستان ورامین و شهرستان دماوند فعالیت می‌کنند.

شناسایی ۲۴۰ هزار نفر در شبکه بانکی برای واکسیناسیون

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی ادامه داد: در این مدت، آمار و اطلاعات کل پرسنل شبکه بانکی کشور، اعم از بانک‌های دولتی، نیمه دولتی، خصوصی و موسسات اعتباری که تعداد آنها به بیش از ۲۴۰ هزار نفر می‌رسد، از بانک‌ها و موسسات اعتباری دریافت شد. وی افزود: از این تعداد، حدود ۶۸ هزار نفر مربوط به استان تهران است که طبق برنامه‌ریزی انجام شده وارد فاز اجرایی واکسیناسیون قرار گرفته اند.

۶۵ درصد شبکه بانکی واکسینه شدند

قیطاسی درباره تعداد افراد واکسینه شده خاطرنشان کرد: تا امروز خوشبختانه، در سطح کشور حدود ۶۵ درصد از کارکنان شبکه بانکی واکسینه شده‌اند و تا عصر دیروز (شنبه، ۱۶ مردادماه) هم، فرایند واکسیناسیون شبکه بانکی در شش استان به طور کامل صورت گرفته و به پایان رسیده است.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی اضافه کرد: این استان‌ها شامل مرکزی، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، البرز، بوشهر و زنجان هستند که فرایند واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی را به اتمام رسانده‌اند.

پایان واکسیناسیون شبکه بانکی تا سه شنبه

وی در ادامه گفت: از تعداد ۶۸ هزار نفر واجد شرایط شناسایی شده در شبکه بانکی استان تهران نیز، تا آخر وقت دیروز، حدود ۵۰ درصد کارکنان طی سه روز و در مراکز ۱۷ گانه سطح استان واکسینه شده‌اند.

قیطاسی با بیان اینکه به طور تقریبی روزانه ۱۰ هزار نفر از کارکنان شبکه بانکی واکسینه می‌شوند، اظهار کرد: پیش‌بینی ما این است که به احتمال زیاد تا پایان روز سه‌شنبه، ۱۹ مردادماه فرآیند واکسیناسیون تهران نیز به پایان برسد.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی درباره کارکنانی که به هر دلیلی نتوانسته‌اند واکسن بزنند هم گفت: البته ممکن است تعداد کمی از این موارد به دلایل خاص مثل غیاب در روز مورد نظر و یا مریضی و ابتلا به ویروس کرونا و دلایلی از این دست که امکان واکسن زدن ندارند، برای روزهای دیگر باقی بماند و بر اساس تجویز پزشک به وقت دیگری موکول شوند.

وی درباره این دسته از افراد که از فرایند واکسیناسیون شبکه بانکی جا می‌مانند، هم گفت: ان‌شاءالله کار این افراد نیز با هماهنگی وزارت بهداشت در اسرع وقت انجام می‌شود که از قبل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید