۵۴ برنامه عملیاتی / برنامه محوری؛ اساس کار بیمه تجارت نو است

مثلث مالی : رئیس مرکز توسعه و نوآوری شرکت بیمه تجارت‌نو با تاکید بر اینکه فعالیت های سال ۹۹ مبتنی بر برنامه محوری است، از تدوین و ابلاغ ۵۴ برنامه عملیاتی به مدیریت‌های مختلف شرکت به منظور بهبود فرآیند مدیریت ریسک، افزایش سهم بازار و سوددهی به همراه جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان وذی‌نفعان این شرکت خبرداد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : رئیس مرکز توسعه و نوآوری شرکت بیمه تجارت‌نو با تاکید بر اینکه فعالیت های سال ۹۹ مبتنی بر برنامه محوری است، از تدوین و ابلاغ ۵۴ برنامه عملیاتی به مدیریت‌های مختلف شرکت به منظور بهبود فرآیند مدیریت ریسک، افزایش سهم بازار و سوددهی به همراه جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان وذی‌نفعان این شرکت خبرداد.

داود کریمی رئیس مرکز توسعه و نوآوری شرکت بیمه تجارت‌نو

داود کریمی در تشریح این اقدام مهم گفت: از زمستان سال ۹۸ مطالعات شناخت پیرامون برنامه محور کردن فعالیت‌ها آغاز و طی برگزاری جلسات متعدد با مدیران و کارشناسان شرکت، نقاط ضعف و قوت، فرصت‌ها و تهدیدات شناسایی و استخراج شد که براین اساس ۵۴ برنامه عملیاتی برای بخش‌های مختلف تعریف و پس از تایید در شورای معاونان و تصویب هیئت مدیره برای اجرا به مدیریت‌های مختلف ابلاغ شد.

وی افزود: با اجرای مدیریت کنترل، مستمرا اجرای برنامه‌ها پایش می‌شود که معیار پرداخت‌های غیر مستمر به پرسنل نیز درصد تحقق برنامه های عملیاتی است. رئیس مرکز توسعه نوآوری با اعلام اینکه کلیه تصمیم های اتخاذ شده مبتنی بر اصول کارشناسی و براساس مبانی اقتصادی در راستای حداکثر سازی منافع سهامداران و مشتریان است، اظهار داشت: با رعایت اصول مذکور و شیوه مدیریت مشارکتی است که نتایج مثبت به دست می آید، چرا که اعتقاد داریم خرد جمعی از کمترین نقص و بیشترین بازدهی برخوردار است.

کریمی افزود: شرکت از زمان شروع فعالیت دارای برنامه‌های استراتژیک بوده و بر مبنای آن عمل کرده است. حال به منظور بهبود فرآیند مدیریت ریسک، افزایش بیشتر سهم بازار و سوددهی و جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان و ذی‌نفعان علاوه بر سطح شرکت، برنامه‌های مهمی در مرکز توسعه و نوآوری نیز در جریان است. در پروژه‌ای تحت عنوان” تدوین و بهبود مستمر فرایندها و رویه‌ها”، ۳۵ دستورالعمل موجود بازنگری و ۱۵ دستورالعمل و آیین نامه جدید تدوین شده تا انجام فعالیت‌ها در چهارچوب استانداردهای لازم از حداکثر بهروره و بالاترین اثر بخشی برخوردار باشد.

وی با اعلام اینکه برنامه ریزی برای مدیریت مجموعه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، اظهار داشت: مجموعه درصدد است برای تدوین رویه‌ها و دستورالعمل‌ها” ایزو” دریافت کند چرا که در این صورت از استانداردهای بالایی برخوردار خواهند بود. کریمی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به کسب و کارهای نوین اشاره داشته و در این خصوص، راه اندازی سامانه هوش تجاری و داده کاوی، ایجاد پلتفرم بیمه گری باز، طراحی مدل های کسب و کار برای ارائه محصولات و خدمات از طریق اپراتورهای تلفن همراه، طراحی مدل کسب و کار بازدید الکترونیکی بیمه های بدنه خودرو و بهبود تجربه مشتری با استفاده از کانال های دیجیتال شرکت را از جمله اقدامات طراحی شده و در دست مطالعه این واحد برشمرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید