۴۶ درصد منابع بانک‌های کشور مربوط به شعب تهران است

مثلث مالی : دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی در واکنش به اظهارات وزیر تعاون از پرداخت ۴۸ درصد منابع تسهیلاتی کشور در شعب تهران خبر داد و افزود : ۴۶ درصد منابع بانک‌ها نیز مربوط به شعب تهران است.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی در واکنش به اظهارات وزیر تعاون از پرداخت ۴۸ درصد منابع تسهیلاتی کشور در شعب تهران خبر داد و افزود : ۴۶ درصد منابع بانک‌ها نیز مربوط به شعب تهران است.

علیرضا قیطاسی ، درباره اظهارات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص پرداخت ۵٢ درصد از وام های بانکی در تهران، توضیح داد : ۴۶ درصد از منابع بانک های دولتی و نیمه دولتی در کل کشور، مربوط به تهران است. تسهیلات پرداختی نیز حدود ۴۸ درصد در شعب تهران پرداخت شده است.

وی افزود: اما پرداخت این تسهیلات در تهران به این معنی نیست که این منابع تنها به کارخانجات و واحدهای تولیدی در تهران پرداخت شده زیرا دفاتر مرکزی بسیاری از شرکت ها و کارخانجات بزرگ در تهران است و واحدهای تولیدی و کارخانه های آن ها در شهرستان ها است.

دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی در ادامه گفت: در نتیجه پروژ های بزرگ از طریق شعب تهران پرداخت می شود و این ۴۸ درصدی تسهیلاتی که از طریق شعب تهران پرداخت شده، مربوط به تمام کشور است. بررسی نسبت تسهیلات به منابع استان ها حاکی از این است که نسبت تسهیلات به منابع آنها بیش از استاندارد است. پس توازن بین منابع و مصارف بانک ها برقرار است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید