گفت و گوی ویژه با طراح بیمه نامه “توقف کسب و کار ناشی از پاندمی” / فردا ساعت ۲۰

مثلث مالی : باردیگر بازار تهران و مشاغل گروه های دوم - سوم و چهارم درپایتخت و مناطق قرمزبه خاطر مقابله با شیوع کرونا تعطیل شدند. درگفت وگوی ویژه با یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون این سوال را مطرح خواهیم کرد ، تاکنون چند بیمه نامه توقف کسب و کار صادرشده است و صنوفی که این بیمه نامه را خریداری کرده اند با آغاز تعطیلی 21 فروردین ماه به مدت دو هفته چه میزان خسارت می گیرند؟

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : باردیگر بازار تهران و مشاغل گروه های دوم – سوم و چهارم درپایتخت و مناطق قرمزبه خاطر مقابله با شیوع کرونا تعطیل شدند.

این درحالی است که تعطیلی واحدهای صنفی زیان های مالی را به دنبال دارد . برای مبارزه با این چالش شرکت بیمه تعاون با حمایت و قبولی اتکایی از سوی بیمه مرکزی ایران طرح توقف کسب و کار ناشی از پاندمی را از شهریور سال ۱۳۹۹ به بازار عرضه کرده است.

درگفت وگوی ویژه با یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون این سوال را مطرح خواهیم کرد ، تاکنون چند بیمه نامه توقف کسب و کار صادرشده است و صنوفی که این بیمه نامه را خریداری کرده اند با آغاز تعطیلی ۲۱ فروردین ماه به مدت دو هفته چه میزان خسارت می گیرند؟

فردا شنبه ۲۱ فروردین ساعت ۲۰ در صفحه اینستاگرام پایگاه خبری مثلث مالی mosalas_mali همراه ما باشید.

INSTAGRAM: MOSALAS_MALI

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید