گفت و گوی ویژه با طراح بیمه نامه “توقف کسب و کار ناشی از پاندمی” / فردا ساعت ۲۰

مثلث مالی : باردیگر بازار تهران و مشاغل گروه های دوم - سوم و چهارم درپایتخت و مناطق قرمزبه خاطر مقابله با شیوع کرونا تعطیل شدند. درگفت وگوی ویژه با یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون این سوال را مطرح خواهیم کرد ، تاکنون چند بیمه نامه توقف کسب و کار صادرشده است و صنوفی که این بیمه نامه را خریداری کرده اند با آغاز تعطیلی 21 فروردین ماه به مدت دو هفته چه میزان خسارت می گیرند؟

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : باردیگر بازار تهران و مشاغل گروه های دوم – سوم و چهارم درپایتخت و مناطق قرمزبه خاطر مقابله با شیوع کرونا تعطیل شدند.

این درحالی است که تعطیلی واحدهای صنفی زیان های مالی را به دنبال دارد . برای مبارزه با این چالش شرکت بیمه تعاون با حمایت و قبولی اتکایی از سوی بیمه مرکزی ایران طرح توقف کسب و کار ناشی از پاندمی را از شهریور سال ۱۳۹۹ به بازار عرضه کرده است.

درگفت وگوی ویژه با یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون این سوال را مطرح خواهیم کرد ، تاکنون چند بیمه نامه توقف کسب و کار صادرشده است و صنوفی که این بیمه نامه را خریداری کرده اند با آغاز تعطیلی ۲۱ فروردین ماه به مدت دو هفته چه میزان خسارت می گیرند؟

فردا شنبه ۲۱ فروردین ساعت ۲۰ در صفحه اینستاگرام پایگاه خبری مثلث مالی mosalas_mali همراه ما باشید.

INSTAGRAM: MOSALAS_MALI

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه رازی در برنامه زنده شبکه دوم سیما مطرح کرد: رشد اقتصاد ملی در گرو رشد صنعت بیمه

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه رازی با بیان اینکه اقدامات تاثیرگذاری در صنعت بیمه انجام شده است، گفت: رشد و توسعه صنعت بیمه در کشور به رشد و توسعه اقتصاد ملی منجر خواهد شد.

بازار مالی

دربیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه اعلام شد / حضور صنعت بیمه در بازار سرمایه پررنگ تر می شود /

مثلث مالی : غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی ایران دربیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه اعلام کرد ،پوشش ریسک خودروهایی که کیفیت نامناسبی دارند باید با قواعد استاندارد بیمه ای همخوانی داشته باشد

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید