گفت و گوی ویژه با طراح بیمه نامه “توقف کسب و کار ناشی از پاندمی” / فردا ساعت ۲۰

مثلث مالی : باردیگر بازار تهران و مشاغل گروه های دوم - سوم و چهارم درپایتخت و مناطق قرمزبه خاطر مقابله با شیوع کرونا تعطیل شدند. درگفت وگوی ویژه با یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون این سوال را مطرح خواهیم کرد ، تاکنون چند بیمه نامه توقف کسب و کار صادرشده است و صنوفی که این بیمه نامه را خریداری کرده اند با آغاز تعطیلی 21 فروردین ماه به مدت دو هفته چه میزان خسارت می گیرند؟

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : باردیگر بازار تهران و مشاغل گروه های دوم – سوم و چهارم درپایتخت و مناطق قرمزبه خاطر مقابله با شیوع کرونا تعطیل شدند.

این درحالی است که تعطیلی واحدهای صنفی زیان های مالی را به دنبال دارد . برای مبارزه با این چالش شرکت بیمه تعاون با حمایت و قبولی اتکایی از سوی بیمه مرکزی ایران طرح توقف کسب و کار ناشی از پاندمی را از شهریور سال ۱۳۹۹ به بازار عرضه کرده است.

درگفت وگوی ویژه با یونس مظلومی مدیرعامل بیمه تعاون این سوال را مطرح خواهیم کرد ، تاکنون چند بیمه نامه توقف کسب و کار صادرشده است و صنوفی که این بیمه نامه را خریداری کرده اند با آغاز تعطیلی ۲۱ فروردین ماه به مدت دو هفته چه میزان خسارت می گیرند؟

فردا شنبه ۲۱ فروردین ساعت ۲۰ در صفحه اینستاگرام پایگاه خبری مثلث مالی mosalas_mali همراه ما باشید.

INSTAGRAM: MOSALAS_MALI

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

بیمه البرز علی الحساب صد میلیارد ریال خسارت به شرکت بهداش پرداخت کرد

مثلث مالی : بیمه البرز با دعوت از مدیران شرکت شیمیایی بهداش در ساختمان مرکزی شرکت بیمه البرز و طی نشستی با حضور رییس هیات مدیره، مدیرعامل و قائم مقام وی، چک علی الحساب خسارت به مبلغ صد میلیارد ریال را به بیمه‌گزار زیان‌دیده خود اعطاء کرد.

بیمه

بیمه نوین به ازای هر سهم ١۵٢ریال سود تقسیم کرد

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز دوشنبه ٢۴ خردادماه برای بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ٣٠ اسفند ١٣٩٩با حضور ۵٨.١٩ درصد سهام‌داران برگزار و با تصویب مجمع به ازای هر سهم ١۵٢ ریال سود نقدی تقسیم خواهد شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید