(۳)گفت و گوی ویژه / باشگاه مشتریان بیمه کارآفرین استارت آپی درخدمت شبکه فروش

مثلث مالی : محمد حیدری مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین سومین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بود که به مناسبت 13 آذر روز بیمه انجام شد .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : محمد حیدری مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین سومین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بود که به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه انجام شد .

حیدری درباره ریسک های نوظهور که موضوع قابل بحث ۱۳ آذر امسال تعیین شده است ، گفت : ریسک های نوظهور دربرداشت کلی مترادف با تکنولوژی نوین هستند و شامل پرتاب ماهواره گرفته تا تا حوزه انرژی های فسیلی و ریسک های سایبری می شود . روزی زیرساخت ها شامل آب ، برق و گاز بود، اما امروز اینترنت و فضای دیجیتال زیر ساخت های مورد نیاز است و ریسک خود را هم دارند. صنعت بیمه برای شناسایی و پوشش مورد نیاز این ریسک ها باید بتواند متغیرها را اندازه گیری نماید .

مدیرعامل بیمه کارافرین دراین گفت و گو به ویژگی های بیمه عمر این شرکت اشاره کرد که امراض خاص نوظهوردرسال های اخیر را تحت پوشش قرار می دهد ، بطوریکه دایره امراض خاص دراین بیمه نامه از ۴ به ۲۱ بیماری افزایش یافته است و به جای کسری از سرمایه فوت که دربیشتر بیمه نامه های عمر وجود دارد ، دو برابر سرمایه فوت به بیمه گذار کارآفرین پرداخت می شود .

مشروح این گفت و گوی اینستاگرامی را درلینک زیرببینید .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

Uncategorized

برگزاری نخستین دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” دربیمه پاسارگاد

مثلث مالی : دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” برای نخستین بار با هدف آشنایی و معارفه مقدماتی همکاران جدید الاستخدام با فرهنگ سازمانی ، افزایش کارایی و بهره وری سازمانی با حضور سید مرتضی حسنی عقدا معاون اقتصادی و پشتیبانی مدیرعامل، بهروز نیرومند راد رئیس کمیته فنی بیمه های اشخاص، فاطمه سبحانی مدیر امور مالی ، آزاده حیدری معاون مدیر سرمایه انسانی و آموزش ، مهدی کشاورز دیهیم معاون مدیر بیمه های درمان در تاریخ ۵ و ۶ خرداد ماه سال جاری در هتل پارسیان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط مدیریت سرمایه انسانی و آموزش برگزار شد.

بازار مالی

مصوبات بانکی ستاد ملی کرونا /

مثلث مالی : بانک مرکزی طی بخشنامه ای مصوبات ستاد ملی کرونا درحوزه بانکی را ابلاغ کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید