(۳)گفت و گوی ویژه / باشگاه مشتریان بیمه کارآفرین استارت آپی درخدمت شبکه فروش

مثلث مالی : محمد حیدری مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین سومین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بود که به مناسبت 13 آذر روز بیمه انجام شد .

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : محمد حیدری مدیرعامل شرکت بیمه کارآفرین سومین میهمان سلسله گفت و گوهای ویژه با مدیران عامل صنعت بیمه بود که به مناسبت ۱۳ آذر روز بیمه انجام شد .

حیدری درباره ریسک های نوظهور که موضوع قابل بحث ۱۳ آذر امسال تعیین شده است ، گفت : ریسک های نوظهور دربرداشت کلی مترادف با تکنولوژی نوین هستند و شامل پرتاب ماهواره گرفته تا تا حوزه انرژی های فسیلی و ریسک های سایبری می شود . روزی زیرساخت ها شامل آب ، برق و گاز بود، اما امروز اینترنت و فضای دیجیتال زیر ساخت های مورد نیاز است و ریسک خود را هم دارند. صنعت بیمه برای شناسایی و پوشش مورد نیاز این ریسک ها باید بتواند متغیرها را اندازه گیری نماید .

مدیرعامل بیمه کارافرین دراین گفت و گو به ویژگی های بیمه عمر این شرکت اشاره کرد که امراض خاص نوظهوردرسال های اخیر را تحت پوشش قرار می دهد ، بطوریکه دایره امراض خاص دراین بیمه نامه از ۴ به ۲۱ بیماری افزایش یافته است و به جای کسری از سرمایه فوت که دربیشتر بیمه نامه های عمر وجود دارد ، دو برابر سرمایه فوت به بیمه گذار کارآفرین پرداخت می شود .

مشروح این گفت و گوی اینستاگرامی را درلینک زیرببینید .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید