کلیات طرح ” صندوق زمین و ساختمان ” تصویب شد

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : شنیده ها حاکی است ، طرحی با عنوان” صندوق زمین و ساختمان ” در حال پیاده سازی است .
یک کارشناس اقتصادی گفت : در طرح ” صندوق زمین و ساختمان ” دولت زمین های آماده ساخت خود را به این صندوق می فروشد ، مردم با خرید واحد های آن در منافع پروژه های صندوق شریک می شوند و اولویت خرید واحد های ساخته شده را خواهند داشت .
از این طرح جزییات بیشتری منتشر نشده اما کلیات آن به تصویب رسیده است .

یادآور می شود : صندوق سرمایه‌گذاری زمین و ساختمان در فروردین ماه سال ۱۳۸۸ وارد بازار معاملات شده است. قوانین و مقررات فعالیت این صندوق‌ها با تحقیقات انجام شده در سازمان بورس، همکاری وزارت مسکن و شهرسازی و فعالان حوزه ساختمان به تصویب رسیده است.

اداره این صندوق‌ها توسط ارکان آن صورت می‌گیرد که همگی به تایید سازمان بورس و اوراق بهادار رسیده‌اند و عبارتند از: مجمع صندوق، مدیر صندوق، مدیر ساخت، ناظر، متولی، متعهد پذیره نویسی، بازارگردان، حسابرس و هیات مدیره. هدف اعضای ارکان این است که با تکیه بر دانش خود، سرمایه جمع شده از سرمایه‌گذاران را در بهترین پروژه‌های عمرانی سرمایه ‌گذاری می‌کنند، تا سود حاصل از آن حداکثر مقدار باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

بیمه البرز علی الحساب صد میلیارد ریال خسارت به شرکت بهداش پرداخت کرد

مثلث مالی : بیمه البرز با دعوت از مدیران شرکت شیمیایی بهداش در ساختمان مرکزی شرکت بیمه البرز و طی نشستی با حضور رییس هیات مدیره، مدیرعامل و قائم مقام وی، چک علی الحساب خسارت به مبلغ صد میلیارد ریال را به بیمه‌گزار زیان‌دیده خود اعطاء کرد.

بیمه

بیمه نوین به ازای هر سهم ١۵٢ریال سود تقسیم کرد

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز دوشنبه ٢۴ خردادماه برای بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ٣٠ اسفند ١٣٩٩با حضور ۵٨.١٩ درصد سهام‌داران برگزار و با تصویب مجمع به ازای هر سهم ١۵٢ ریال سود نقدی تقسیم خواهد شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید