کلنگ احداث مدرسه در دزفول توسط بیمه معلم زده شد / با حضور رییس‌کل بیمه مرکزی

مثلث مالی : بیمه معلم در راستای انجام تعهدات اجتماعی و همدلی با قشر فرهنگیان و دانش‌آموزان ، با حضور رییس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران کلنگ ساخت مدرسه در دزفول را بر زمین می‌زند تا قدمی در راه رشد آموزش کشور بردارد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بیمه معلم در راستای انجام تعهدات اجتماعی و همدلی با قشر فرهنگیان و دانش‌آموزان ، با حضور رییس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران کلنگ ساخت مدرسه در دزفول را بر زمین می‌زند تا قدمی در راه رشد آموزش کشور بردارد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم ساخت این مدرسه عشایری در شهرک زراعی دزفول با تصویب مدیرعامل و هیئت مدیره بیمه معلم آغاز می‌شود، و مراسم آغازین ساخت این مدرسه با حضور رییس‌کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام خواهد شد.

خاطر نشان می‌سازد در هفته گذشته آتش‌سوزی در کانکس اقامت معلمان در دزفول حادثه آفرید و سبب جراحت سه معلم شد که با دستور فوری مدیرعامل ، شعبه استان خوزستان بیمه معلم با سرعت ارزیابی و پرداخت خسارت به معلمان آسیب دیده را در دستور کار قرار داد. در پی این حادثه دلخراش و با توجه به فقدان مدرسه استاندارد در این منطقه مدیرعامل و هیئت مدیره بیمه معلم ساخت مدرسه در این منطقه محروم را تصویب کرد.

دیروز ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۹ ، برگزاری و اجرای مراسم با تلاش و مدیریت بهینه پریسا ملکی مدیر شعبه استان خوزستان بیمه معلم و با حضور رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران کلنگ ساخت مدرسه به زمین زده شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

جشنواره بیمه درمان انفرادی بیمه پارسیان آغاز شد

مثلث مالی : بیمه پارسیان خدمتی جدید برای بیمه گزاران بیمه های عمروسرمایه گذاری را ارایه کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ به منظور تکریم بیمه گزاران و ارایه خدمات درمان تکمیلی به ایشان، جشنواره فروش بیمه نامه درمان خانواده را برای دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری برگزار می کند.

بانک

بیش از ۱۷ هزار عضو کادر درمان از بانک آینده تسهیلات گرفتند

مثلث مالی : بانک آینده در راستای حمایت از کادر درمان سراسر کشور و قدردانی از زحمات مجاهدانه و فداکاری‌های این قشر در شرایط ویژه کرونا، نسبت به پرداخت تسهیلات سهل و آسان در قالب طرح «حمایت از فرشتگان سلامت»، اقدام کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید