«کارگاه تخصصی آنلاین بلاکچین و کاردکرد آن در صنعت بیمه» برگزار میشود

مثلث مالی : کارگاه تخصصی آنلاین بلاک چین و کارکردهای آن در صنعت بیمه در روزهای ۲۱-۲۲-۲۸ و ۲۹ آبان ماه از ساعت ۲الی ۶ بعدازظهر برگزار می شود.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : کارگاه تخصصی آنلاین بلاک چین و کارکردهای آن در صنعت بیمه در روزهای ۲۱-۲۲-۲۸ و ۲۹ آبان ماه از ساعت ۲الی ۶ بعدازظهر برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار ما ، کارخانه نو آفرینی پلنت برگزار کننده این کارگاه آشنایی با سازوکار بلاکچین در بیمه – کشف فرصت های جدید در صنعت بیمه – طراحی مدل های نوین کسب و کار – طراحی محصولات جدید – بهبود فرآیند و خدمات برای مشتریان نهایی – استفاده از بلاکچین در تشخیص تقلب و بهبود فرآیند خدمت رسانی به مشتری را از اهداف برگزاری اعلام کرده است.
اتریوم و قراردادهای هوشمند ، هایپر لجر و استلار ، فرصت های مدل P2P ، مکانیزم های برهم زننده در بلاکچین ، رمز ارز ملی و کاربرد آن ، نیازهای بیمه به بلاکچین و بررسی مدل های شتابدهی سرفصل های کارگاه آن لاین تخصصی بلاکچین هستند.
سرفصل های فوق توسط اساتیدی چون مصطفی نقی پور فر مدیر آزمایشگاه نوآوری بلاکچین – ایمان جلیلی مدیر مارکتینگ و ارتباطات شبکه نوآفرینی پلنت – حجت عباسی پژوهشگر و علاقه مند به حوزه بلاکچین و رمز ارزها – مهدی صارمی بنیانگذار استارت آپ لیتیوم و کارشناس اینشورتک- کاوه مشتاق کارشناس کسب و کار ققنوس و رضا قربانی رییس هیات مدیره موسسه عصر تراکنش تدریس می شود .
یاد آور می شود: علاقه مندان می توانند از طریق لینک https://evnd.co/0ASMt
تا بیستم آبانماه برای ثبت نام اقدام نمایند.
در پایان دوره گواهی حضور اعطا می شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

انواع توزیع ریسک درپروژه های ملی / سهم بیمه اتکایی ایرانیان درجبران خسارات پایشگاه تهران

مثلث مالی : در بیمه های نفت و انرژی ریسک‌های مختلف همچون سکوهای نفتی، پالایشگاه‌های نفت و گاز، پتروشیمی‌ها، حمل اموال و تجهیزات خریداری شده، در مقابل خطرات گوناگون تحت پوشش قرار می گیرد. سال ها پیش بیمه مرکزی ۹۶ درصد از ریسک‌های نفت و انرژی را به بیمه‌گران اتکایی در خارج از کشور واگذار می کرد. اما با افزایش توان فنی و مالی داخلی درسال ۱۳۸۷ ، سهم این واگذاری به ۴۱ درصد کاهش یافت ، با شروع تحریم ها و افزایش ظرفیت نگهداری در شرکت های بیمه ایرانی ، امروز۹۸ درصد ریسک بیمه نفت و انرژی در داخل کشور نگهداری می شود.

بیمه

جشنواره بیمه درمان انفرادی بیمه پارسیان آغاز شد

مثلث مالی : بیمه پارسیان خدمتی جدید برای بیمه گزاران بیمه های عمروسرمایه گذاری را ارایه کرد. به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان؛ به منظور تکریم بیمه گزاران و ارایه خدمات درمان تکمیلی به ایشان، جشنواره فروش بیمه نامه درمان خانواده را برای دارندگان بیمه های عمروسرمایه گذاری برگزار می کند.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید