«کارگاه تخصصی آنلاین بلاکچین و کاردکرد آن در صنعت بیمه» برگزار میشود

مثلث مالی : کارگاه تخصصی آنلاین بلاک چین و کارکردهای آن در صنعت بیمه در روزهای ۲۱-۲۲-۲۸ و ۲۹ آبان ماه از ساعت ۲الی ۶ بعدازظهر برگزار می شود.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : کارگاه تخصصی آنلاین بلاک چین و کارکردهای آن در صنعت بیمه در روزهای ۲۱-۲۲-۲۸ و ۲۹ آبان ماه از ساعت ۲الی ۶ بعدازظهر برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار ما ، کارخانه نو آفرینی پلنت برگزار کننده این کارگاه آشنایی با سازوکار بلاکچین در بیمه – کشف فرصت های جدید در صنعت بیمه – طراحی مدل های نوین کسب و کار – طراحی محصولات جدید – بهبود فرآیند و خدمات برای مشتریان نهایی – استفاده از بلاکچین در تشخیص تقلب و بهبود فرآیند خدمت رسانی به مشتری را از اهداف برگزاری اعلام کرده است.
اتریوم و قراردادهای هوشمند ، هایپر لجر و استلار ، فرصت های مدل P2P ، مکانیزم های برهم زننده در بلاکچین ، رمز ارز ملی و کاربرد آن ، نیازهای بیمه به بلاکچین و بررسی مدل های شتابدهی سرفصل های کارگاه آن لاین تخصصی بلاکچین هستند.
سرفصل های فوق توسط اساتیدی چون مصطفی نقی پور فر مدیر آزمایشگاه نوآوری بلاکچین – ایمان جلیلی مدیر مارکتینگ و ارتباطات شبکه نوآفرینی پلنت – حجت عباسی پژوهشگر و علاقه مند به حوزه بلاکچین و رمز ارزها – مهدی صارمی بنیانگذار استارت آپ لیتیوم و کارشناس اینشورتک- کاوه مشتاق کارشناس کسب و کار ققنوس و رضا قربانی رییس هیات مدیره موسسه عصر تراکنش تدریس می شود .
یاد آور می شود: علاقه مندان می توانند از طریق لینک https://evnd.co/0ASMt
تا بیستم آبانماه برای ثبت نام اقدام نمایند.
در پایان دوره گواهی حضور اعطا می شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بانک

نرخ سود وام مسکن جوانان با بازپرداخت پنج‌ساله ۶ درصد شد

مثلث مالی : مدیرعامل بانک مسکن شرایط تازه پرداخت تسهیلات مسکن جوانان را تشریح کرد.
محمود شایان درباره خبرخوش پایان سال به دارندگان حساب جوانان اعلام کرد: براساس مصوبه جدید هیات مدیره بانک، نرخ سود تسهیلات حساب پس­ انداز مسکن جوانان برای دوره بازپرداخت حداکثر ۵ ساله، از ۹ درصد به ۶ درصد کاهش پیدا کرد.

بانک

کاهش ۸۰ درصدی تله گذاری بانکی با استفاده از رمز پویا

کاهش فیشینگ موفقیت بزرگی برای شبکه بانکی و بانک مرکزی به شمار می‌رود چرا که یکی از آفت‌های استفاده از کارت‌های بانکی در شبکه دیجیتال، موضوع فیشینگ بود. معاون بازاریابی و عملیات شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا ا با اشاره به طرح رمز پویا که حدود یکسال از اجرای آن می گذرد، اظهار کرد: رمز پویا چالش سنگین اما لازمی بود که مزایای خوبی هم به همراه داشت به نحوی که در این مدت براساس آمار رسمی، شاهد کاهش ۸۰ درصدی فیشینگ بودیم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید