چه فردی با چه ابزاری مسوول حفظ ترکیب تیم برنده است ؟

مثلث مالی : به طور منطقی کسی به ترکیب تیم برنده دست نمی‌زند. هنگامی که یک تیم هماهنگ است ، بازیکنان با هم حرکت می کنند ، جاهای خالی را پوشش می دهند و به موقع پاس گل می دهند ، صحبتی از تغییر و جابه جایی نیست . هم ترکیب تیم حفظ می شود و هم مربی روی نیمکت .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : به طور منطقی کسی به ترکیب تیم برنده دست نمی‌زند. هنگامی که یک تیم هماهنگ است ، بازیکنان با هم حرکت می کنند ، جاهای خالی را پوشش می دهند و به موقع پاس گل می دهند ، صحبتی از تغییر و جابه جایی نیست .هم ترکیب تیم حفظ میشود و هم مربی روی نیمکت .

این قاعده در دنیای کسب‌وکارهم صدق می کند. درچارت سازمانی شرکت های موفق می توان ترکیب هیئت‌مدیره ای را دید که سال هاست تغییری ندارد و عملکرد خوب آنها درتحقق  سودآوری و رشد ، موجب شده تا جایگاه شان همچنان حفظ شود.

اما سوال اینجاست ، چه فردی با چه ابزارهایی مسوول حفظ این ترکیب است؟ آیا برای برد یک تیم حتی اگر تیم ملی باشد، می توان مربی دیگری را بدون توجه به قراردادش جابه جا کرد؟ برای ساخت دیوارهمسایه می توان سایبان همسایه دیگر را خراب کرد ؟

ای کاش برخی از ما ایرانی ها به دنبال اینکه ، بخواهیم هرشکلی از کسب و کارو شخصا تجربه کنیم ، نبودیم . ای کاش وقتی شنیدیم  ، “مربی ، تو را نمی خواهیم” ، آمریکایی بازی درنیاورده و پست را تحویل دهیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید