چرا بانک جهانی وام احداث سد در لبنان را لغو کرد ؟

مثلث مالی : بانک جهانی اعلام کرد وامی را که برای تامین بودجه احداث یک سد در لبنان اختصاص داده، لغو کرده است زیرا فعالان محیط زیست مدعی شده اند که این سد می‌تواند دره‌ای را غنی از تنوع زیستی تخریب کند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بانک جهانی اعلام کرد وامی را که برای تامین بودجه احداث یک سد در لبنان اختصاص داده، لغو کرده است زیرا فعالان محیط زیست مدعی شده اند که این سد می‌تواند دره‌ای را غنی از تنوع زیستی تخریب کند.

به گزارش ایبِنا از ماکائو بیزینس، پس از آنکه بانک جهانی در ماه ژوئن در خصوص اجرای پروژه این سد ابراز نگرانی کرد و به لبنان تا چهارم سپتامبر مهلت داد تا توافقات مهم مرتبط با عملیات‌ها، نگهداری و همچنین محیط زیست را نهایی کند، پروژه احداث این سد تقربیا تعلیق شد.

بانک جهانی در بیانیه‌ای اعلام کرد که این نهاد دولت لبنان را از این تصمیم مطلع کرده است. بانک جهانی اعلام کرد: مبلغ لغو شده وام ۲۴۴ میلیون دلار بوده و بلافاصله لازم الاجرا است. این سد که در دره‌ای واقع در ۳۰ کیلومتری جنوب بیروت واقع شده با هدف تامین آب آشامیدنی و همچنین آبیاری مراتع برای ۱.۶ میلیون ساکن این منطقه مطرح شده بود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

بیمه البرز علی الحساب صد میلیارد ریال خسارت به شرکت بهداش پرداخت کرد

مثلث مالی : بیمه البرز با دعوت از مدیران شرکت شیمیایی بهداش در ساختمان مرکزی شرکت بیمه البرز و طی نشستی با حضور رییس هیات مدیره، مدیرعامل و قائم مقام وی، چک علی الحساب خسارت به مبلغ صد میلیارد ریال را به بیمه‌گزار زیان‌دیده خود اعطاء کرد.

بیمه

بیمه نوین به ازای هر سهم ١۵٢ریال سود تقسیم کرد

مثلث مالی : مجمع عمومی عادی سالانه بیمه نوین صبح روز دوشنبه ٢۴ خردادماه برای بررسی و تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ٣٠ اسفند ١٣٩٩با حضور ۵٨.١٩ درصد سهام‌داران برگزار و با تصویب مجمع به ازای هر سهم ١۵٢ ریال سود نقدی تقسیم خواهد شد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید