پیام هیئت مدیره بیمه معلم به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت

مثلث مالی : هیئت مدیره بیمه معلم به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت ، پیام خود را خطاب به کارکنان، نمایندگان، سهامداران، بیمه گذاران و نهادناظر (بیمه مرکزی) مخابره کرد

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : هیئت مدیره بیمه معلم به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت ، پیام خود را خطاب به کارکنان، نمایندگان، سهامداران، بیمه گذاران و نهادناظر (بیمه مرکزی) مخابره کرد

 آغاز ۲۶ سالگی را به نیروهای توانمند بیمه معلم شادباش می‌گوییم و براین باوریم که بزرگترین سرمایه یک شرکت تجاری، کارکنان آن هستند.

در آستانه دهه‌سوم فعالیت بیمه معلم قرار داریم و مهر قدمت در بیمه‌گری همچنان بر تارک پیشانی بیمه معلم نمایان است. اما آنچه که دوران فعالیت اولین شرکت بیمه خصوصی و تخصصی کشور را بیش از پیش متفاوت می‌کند، تحولاتی است که در ۳ سال اخیر در این شرکت بیمه‌ای محقق شده است. ورود به بازار سرمایه در تابلوی فرابورس، تلاش برای شفافیت مالی، افزایش سرمایه ۱۸۰ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها که بدون شک ارتقاء سطح توانگری مالی بیمه معلم را به دنبال خواهد داشت… از جمله شاخص‌های عملکردی بیمه معلم است که گام به گام طی شده تا ثبات نسبی حاصل شود.

اگرچه بر این اعتقادیم که یک شرکت بیمه پویا، مدام در حال تجربه و تحول است …

آنچنان که فناوری‌های نوین و فرآیندهای جدید بیمه‌گری این مقوله را به اثبات رسانیده که ساحل آرامی وجود ندارد و همیشه باید در تلاش و تکاپو برای بهتر شدن بود. التزام به قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نهاد نظارتی و در اختیار داشتن نیروهای متخصص، قدم‌های بیمه معلم را برای رشد و توسعه سرعت می‌بخشد.

از همکاران شایسته و حرفه‌ای بیمه معلم اعم از کارکنان صف، ستاد و شبکه فروش پر شور قدردانی می‌کنیم؛ چراکه با حرفه‌ای‌گری ثابت کردند حتی در شرایط سختی چون بروز ویروس جهان‌گیر هم می‌توان به فعالیت حرفه‌ای ملتزم و متعهد بود.

کرونا درسی بزرگ به انسان‌ها بخشید که زندگی همیشه در معرض ریسک‌های باورنکردنی است و ما بیمه‌گران را بر ضرورت هرچه بیشتر پیاده‌سازی تحول دیجیتال آگاه کرد.

مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت بیمه معلم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

تشریح برنامه های همایش بیمه و توسعه توسط رییس پژوهشکده بیمه

مثلث مالی : بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی، با محوریت تحول دیجیتال» در دو روز متوالیِ ۱۳ و ۱۴ آذر ماه به صورت حضوری(مدیران ارشد صنعت بیمه) و مجازی(سایر علاقه‌مندان) برگزار خواهد شد. حمید کردبچه،رئیس پژوهشکده بیمه در نشست خبری که به مناسبت بیست وهشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با محوریت” تحول دیجیتال ” در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد گفت: هیچ همایشی مانند همایش روز بیمه نیست، چراکه این همایش بستری برای گفت و گو و گفتمان سازی است و با توجه به نقص صنعت بیمه در این زمینه، برپایی چنین همایشی بسیار مفید است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید