پیام هیئت مدیره بیمه معلم به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت

مثلث مالی : هیئت مدیره بیمه معلم به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت ، پیام خود را خطاب به کارکنان، نمایندگان، سهامداران، بیمه گذاران و نهادناظر (بیمه مرکزی) مخابره کرد

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : هیئت مدیره بیمه معلم به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت ، پیام خود را خطاب به کارکنان، نمایندگان، سهامداران، بیمه گذاران و نهادناظر (بیمه مرکزی) مخابره کرد

 آغاز ۲۶ سالگی را به نیروهای توانمند بیمه معلم شادباش می‌گوییم و براین باوریم که بزرگترین سرمایه یک شرکت تجاری، کارکنان آن هستند.

در آستانه دهه‌سوم فعالیت بیمه معلم قرار داریم و مهر قدمت در بیمه‌گری همچنان بر تارک پیشانی بیمه معلم نمایان است. اما آنچه که دوران فعالیت اولین شرکت بیمه خصوصی و تخصصی کشور را بیش از پیش متفاوت می‌کند، تحولاتی است که در ۳ سال اخیر در این شرکت بیمه‌ای محقق شده است. ورود به بازار سرمایه در تابلوی فرابورس، تلاش برای شفافیت مالی، افزایش سرمایه ۱۸۰ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها که بدون شک ارتقاء سطح توانگری مالی بیمه معلم را به دنبال خواهد داشت… از جمله شاخص‌های عملکردی بیمه معلم است که گام به گام طی شده تا ثبات نسبی حاصل شود.

اگرچه بر این اعتقادیم که یک شرکت بیمه پویا، مدام در حال تجربه و تحول است …

آنچنان که فناوری‌های نوین و فرآیندهای جدید بیمه‌گری این مقوله را به اثبات رسانیده که ساحل آرامی وجود ندارد و همیشه باید در تلاش و تکاپو برای بهتر شدن بود. التزام به قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به عنوان نهاد نظارتی و در اختیار داشتن نیروهای متخصص، قدم‌های بیمه معلم را برای رشد و توسعه سرعت می‌بخشد.

از همکاران شایسته و حرفه‌ای بیمه معلم اعم از کارکنان صف، ستاد و شبکه فروش پر شور قدردانی می‌کنیم؛ چراکه با حرفه‌ای‌گری ثابت کردند حتی در شرایط سختی چون بروز ویروس جهان‌گیر هم می‌توان به فعالیت حرفه‌ای ملتزم و متعهد بود.

کرونا درسی بزرگ به انسان‌ها بخشید که زندگی همیشه در معرض ریسک‌های باورنکردنی است و ما بیمه‌گران را بر ضرورت هرچه بیشتر پیاده‌سازی تحول دیجیتال آگاه کرد.

مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت بیمه معلم

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید