پیام مدیر عامل بیمه آسیا به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

مثلث مالی : مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در پیامی، هفته دولت و چهارم شهریور مصادف با روز کارمند را به کلیه کارکنان متعهد و خدوم کشور به ویژه خانواده بزرگ بیمه آسیا تبریک گفت.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در پیامی، هفته دولت و چهارم شهریور مصادف با روز  کارمند را به کلیه کارکنان متعهد و خدوم کشور به ویژه خانواده بزرگ بیمه آسیا تبریک گفت.
متن پیام به این شرح است؛

“به نام خدا

هفته دولت یادآور فداکاری ‏های فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان بزرگ، رجایی و باهنر است، و تاریخ ایران اسلامی همواره شاهد ایثارگری ها و از خود گذشتگی های دلیرمردانی بوده که تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.

روز کارمند، قدردانی از تلاش و همت همکارانی است که برای خدمت رسانی به مردم و رفاه و آسایش آنان، گام بر می دارند.

 اینجانب هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم و متعهد کشور به ویژه تمامی همکاران عزیز و شریف خانواده بزرگ بیمه آسیا صمیمانه تبریک عرض می کنم و از اهتمام و تلاش بی دریغ و شایسته تان در اعتلای نام بزرگ بیمه آسیا و کسب موفقیت های روزافزون، بسیار سپاسگزارم.

وظیفه خود می دانم یاد همکارانم را که در راه خدمت رسانی به ملت شریف کشورمان، بر اثر بیماری مهلک کرونا جان به جان آفرین تسلیم کردند، گرامی داشته و به خانواده محترم این عزیزان تسلیت عرض کنم.

از درگاه ایزد منان، برای همه شما همیاران همدل و خانواده گرامی تان سلامتی، بهروزی و دوام توفیقات روز افزون را مسئلت می نمایم.
                                                                                                                                                                                                                                    مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل” 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

تشریح برنامه های همایش بیمه و توسعه توسط رییس پژوهشکده بیمه

مثلث مالی : بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی، با محوریت تحول دیجیتال» در دو روز متوالیِ ۱۳ و ۱۴ آذر ماه به صورت حضوری(مدیران ارشد صنعت بیمه) و مجازی(سایر علاقه‌مندان) برگزار خواهد شد. حمید کردبچه،رئیس پژوهشکده بیمه در نشست خبری که به مناسبت بیست وهشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با محوریت” تحول دیجیتال ” در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد گفت: هیچ همایشی مانند همایش روز بیمه نیست، چراکه این همایش بستری برای گفت و گو و گفتمان سازی است و با توجه به نقص صنعت بیمه در این زمینه، برپایی چنین همایشی بسیار مفید است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید