پیام مدیرعامل بیمه ملت به مناسبت روز بیمه

مثلث مالی - دکتر دلفراز، مدیرعامل بیمه ملت : سیزدهم آذرماه، روز بیمه، بهانه‌ای است برای تاکید بر این واقعیت که ارتقای سطح فرهنگ بیمه‌ای در کشور تنها به گفته‌ها و شعارها ممکن نخواهد بود و راز تحقق این راهبرد ملی در گروی صیانت از حقوق بیمه‌گزاران و پاسخ شایسته به نیازهای آنهاست.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی – دکتر دلفراز، مدیرعامل بیمه ملت : سیزدهم آذرماه، روز بیمه، بهانه‌ای است برای تاکید بر این واقعیت که ارتقای سطح فرهنگ بیمه‌ای در کشور تنها به گفته‌ها و شعارها ممکن نخواهد بود و راز تحقق این راهبرد ملی در گروی صیانت از حقوق بیمه‌گزاران و پاسخ شایسته به نیازهای آنهاست.

 افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور ایران با توجه به ریسک‌های نوظهور در صنعت بیمه؛ با تهدیدها و ریسک‌های طبیعی و پیش‌بینی نشده زیادی روبه‌روست و تلاش برای ارتقای سطح آگاهی مردم ایران نسبت به ضرورت استفاده از خدمات بیمه‌ای یک جهاد ملی است.

 موفقیت بیمه ملت در صنعت بیمه کشور را باید با در نظرگرفتن چالش‌های اقتصادی کشور و تهدیدها و تنگناهای ناشی از فشارها و تحریم‌های ظالمانه دشمنان مردم ایران به عنوان یک دستاورد بزرگ پاس بداریم و در راستای تحقق شعار و باور «بیمه ملت، همراه خانواده» گام برداریم.

از همین رو، ما در شرکت بیمه ملت، علاوه بر اینکه باید پاسدار منافع و حقوق بیمه‌گزاران و سهامداران و ذی‌نفعان خود باشیم، یک مسئولیت ملی داریم که موفقیت در ایفای این مسئولیت سترگ، با شناخت دقیق نیازهای جامعه و طراحی محصولات بیمه‌ای جدید با استفاده از ایده‌های خلاق به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

بیمه ملت با حضور متوالی ۹ سال در سطح یک توانگری مالی شرکت‌های بیمه، می‌کوشد تا با انجام فعالیت‌های بیمه‌‌گری با تأکید بر مدیریت ریسک، مدیریت منابع مالی و وصول مطالبات، انتخاب و جذب پرتفوی سودآور، توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات، تقویت کمی و کیفی شبکه فروش و حفظ و توسعه سرمایه انسانی؛ آینده‌نگری با برنامه دقیق و کارشناسی شده را رسالت خود قرار داده و با استفاده حداکثری از دانش، تخصص و تعهد تمامی اعضای خانواده بیمه ملت به سمت آینده روشن گام بردارد.

از همین منظر بیمه ملت تلاش دارد تا فصل تازه‌ای را در صنعت بیمه کشور با هدف ارائه آنلاین بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات بیمه‌ای برای بیمه‌گزاران رقم بزند.

در سیزدهم آذر ۹۹، روز ملی بیمه، با قدردانی صمیمانه از اعتماد بیمه‌گزاران عزیز و همیشه همراه و سهامداران محترم، بر خود لازم می‌دانم از تلاش‌های مدیران، کارشناسان، کارکنان و به طور ویژه، شبکه گسترده نمایندگان بیمه در سراسر کشور از گذشته تا اکنون تشکر کرده و دست مریزاد بگویم و امیدوارم با همکاری و همراهی همه هموطنان عزیز، ارگان‌ها و سازمان‌ها بتوانیم بر ویروس منحوس کرونا پیروز شویم و این پیروزی را همراه با عموم مردم دنیا جشن بگیریم.

در پایان، برای تمام هموطنان عزیز از خداوند منان آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید