پیام تبریک مدیرعامل بانک ملی ایران به مناسبت دهه فجر

چهل و دو سال از روزی که مردم ایران زمین، یکپارچه و با هدایت حضرت امام خمینی (ره) خواسته خود مبنی بر رهایی از یوغ استعمارگران را محقق کردند، گذشت. آن نهال نازک اندام که در طول بیش از چهار دهه با خون شهیدان، اشک چشم مادران و عرق جبین پدران این سرزمین آبیاری شد، اکنون به درختی تنومند و شجره ای طیبه مبدل شده که در طوفان حوادث خم به ابرو نیاورده و میوه اش را نسل کنونی می چیند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

همزمان با فرارسیدن چهل و دومین سالگرد فجر انقلاب اسلامی ایران، مدیرعامل بانک ملی ایران پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، پیام دکتر محمد رضا حسین زاده به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم
چهل و دو سال از روزی که مردم ایران زمین، یکپارچه و با هدایت حضرت امام خمینی (ره) خواسته خود مبنی بر رهایی از یوغ استعمارگران را محقق کردند، گذشت.
آن نهال نازک اندام که در طول بیش از چهار دهه با خون شهیدان، اشک چشم مادران و عرق جبین پدران این سرزمین آبیاری شد، اکنون به درختی تنومند و شجره ای طیبه مبدل شده که در طوفان حوادث خم به ابرو نیاورده و میوه اش را نسل کنونی می چیند.
در این دوران سخت و نفس گیر، فراز و نشیب های زیادی برای امت زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران پدید آمد، اما توکل بر خدای متعال، پیروی از سیره ائمه اطهار و اتکا به خواست و اراده خود، باعث شد به رغم همه ناملایمات، دوران شکوفایی کشور فرا برسد، به گونه ای که اکنون عزت، افتخار و سرآمدی ایران اسلامی در جهان زبانزد خاص و عام است.
پیشرفت های کشور ما در سایه تلاش های فرزندان این مرز و بوم از مدار زمین خارج شده، به اعماق سلول ها نفوذ کرده و حتی نمونه اخیر آن در کشف و تولید واکسن بیماری فراگیر کووید ۱۹، جهان را به شگفتی واداشته است.
همه آنچه تحت عنوان حرکت بی وقفه جمهوری اسلامی ایران برای درنوردیدن مرزهای جدید خوانده می شود، تنها و تنها با استفاده از توان داخلی و جانفشانی جوانان و پیشکسوتان عرصه های علم و جهاد رخ داده است.
بدون تردید با حفظ همین روحیه، کشور در آینده نه چندان دور قله های تازه ای در حوزه های مختلف علم و عمل را فتح خواهد کرد و دشمنان ما بیش از پیش از تسلط بر امور ایران اسلامی نا امید خواهند شد.
بانک ملی ایران نیز تا جایی که در توان داشته، به تحقق اهداف بزرگ جمهوری اسلامی ایران کمک کرده است.
بسیاری از پروژه های زیربنایی و عمرانی کشور، بسیاری از طرح های توسعه ای در حوزه های بهداشت، آموزش، فرهنگ، ترویج دین مبین اسلام و …، بسیاری از اقدامات حمایتی، فعالیت بسیاری از بنگاه های اقتصادی و رفع بسیاری از نیازهای روزمره مردم کشور در روزهای سخت و آسان، با حمایت بانک ملی ایران پیاده سازی و عملیاتی شده است.
بانک ملی ایران که برآمده از متن مردم و متعلق به بیت المال است، همواره در کنار نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران بوده و برای تثبیت و پیشرفت سیاست های آن پیشقدم شده است.
اینجانب به نمایندگی از هزاران کارمند بانک ملی ایران، فرارسیدن چهل و دومین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی را به مقام معظم رهبری، رئیس محترم جمهور و عموم ملت شهید پرور تبریک عرض نموده و توفیقات هر چه بیشتر این نظام مقدس را از خدای متعال خواستارم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل شرکت بیمه سامان : «بیمه بدنه کیلومتری » محصولی بیمه ای مبتنی بر ریسک است

مثلث مالی : مدیرعامل شرکت بیمه سامان با اشاره به موضوع همایش بیمه و توسعه و راهبرد این شرکت مبنی بر لزوم حرکت به سمت بیمه گری مبتنی بر ریسک، تاکید کرد که «بیمه بدنه کیلومتری» به عنوان دستاورد منحصر به فرد این شرکت، مصداق بارز طراحی محصول بیمه ای مبتنی بر ریسک است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید