بیمه آسیا خسارت جانباختگان کرونا در جزیره کیش را پرداخت کرد

مثلث مالی : در مراسمی با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد و امام جمعه جزیره کیش، بیمه آسیا خسارت بیمه عمر سه تن ازکارکنان فوت شده سازمان منطقه آزاد کیش بر اثر ابتلا به کرونا را به مبلغ 3میلیارد ریال پرداخت کرد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : در مراسمی با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد و امام جمعه جزیره کیش، بیمه آسیا خسارت بیمه عمر سه تن ازکارکنان فوت شده سازمان منطقه آزاد کیش بر اثر ابتلا به کرونا را به مبلغ ۳میلیارد ریال پرداخت کرد.

در مراسمی با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد و امام جماعت  جزیره کیش ،چک خسارت بیمه عمر بیمه آسیا به سه تن ازکارکنان  فوت شده سازمان منطقه آزاد کیش بر اثر ابتلا به کرونا، به مبلغ ۳میلیارد ریال از سوی (هر نفر یک میلیارد ریال) به خانواده های این افراداهدا شد.

بنابر این گزارش، غلامحسین مظفری، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه بیمه عمرو حوادث با بیمه گری شرکت بیمه آسیا به عنوان تضمین و امنیت برای کارکنان سازمان و شرکت های تابعه و همچنین بومیان کیش در نظر گرفته شده است، گفت: شیوع ویروس کرونا ارکان زندگی بشر را در جهان تحت تاثیر قرار داد که با کنترل و مبارزه جدی با این بیماری، در کیش خسارات جانی کمتری متحمل شدیم و این قضیه مرهون همدلی و همراهی تمامی اقشار جامعه در این جزیره است.

این گزارش می افزید: طبق تفاهم نامه بیمه آسیا و سازمان منطقه آزاد کیش به بازماندگان ساکنان این جزیره برای فوت عادی یا بر اثر حادثه مبلغ یک میلیارد ریال بیمه عمر تعلق می گیرد و برای کارکنان سازمان و شرکت های تابعه در صورت فوت عادی سرپرست بیمه شده یک میلیارد ریال و فوت بر اثر حادثه مبلغ ۲ میلیاردریال بیمه عمر پرداخت می شود.

گفتنی است سید محمدرضا مداح مشاور و مدیرکل حوزه مدیرعامل، سعید پورعلی معاون فرهنگی اجتماعی، سید علیرضا علوی رضوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان و حجت الاسلام  محبی امام جمعه کیش در این مراسم حضور داشتند./ روابطس عمومی بیمه آسیا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

تشریح برنامه های همایش بیمه و توسعه توسط رییس پژوهشکده بیمه

مثلث مالی : بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با عنوان «نقش صنعت بیمه در رونق اقتصادی، با محوریت تحول دیجیتال» در دو روز متوالیِ ۱۳ و ۱۴ آذر ماه به صورت حضوری(مدیران ارشد صنعت بیمه) و مجازی(سایر علاقه‌مندان) برگزار خواهد شد. حمید کردبچه،رئیس پژوهشکده بیمه در نشست خبری که به مناسبت بیست وهشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با محوریت” تحول دیجیتال ” در سالن اجتماعات این مرکز برگزار شد گفت: هیچ همایشی مانند همایش روز بیمه نیست، چراکه این همایش بستری برای گفت و گو و گفتمان سازی است و با توجه به نقص صنعت بیمه در این زمینه، برپایی چنین همایشی بسیار مفید است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید