پرداخت بیش از ۱۵ میلیارد ریال خسارت بیمه کرونا توسط بیمه سامان

مثلث مالی : معاون مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان اعلام کرد که این شرکت از بهمن ماه سال گذشته تا کنون بیش از ۱۵ میلیارد ریال خسارت از محل بیمه نامه های حوادث کرونا به بیمه شدگان پرداخت کرده است. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، غزاله فخار زاده با بیان این که بیمه کرونا با هدف رفع دغدغه تامین هزینه های این بیماری به بازار عرضه شد، افزود: به دلیل نرخ و پوشش های مناسب و نیز عدم نیاز به دریافت معرفی نامه برای بستری در بیمارستان در کنار عدم اعمال فرانشیز، این بیمه نامه مورد استقبال بیش از ۴۶ هزار بیمه گذار قرار گرفته است.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : معاون مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان اعلام کرد که این شرکت از بهمن ماه سال گذشته تا کنون بیش از ۱۵ میلیارد ریال خسارت از محل بیمه نامه های حوادث کرونا به بیمه شدگان پرداخت کرده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه سامان، غزاله فخار زاده با بیان این که بیمه کرونا با هدف رفع دغدغه تامین هزینه های این بیماری به بازار عرضه شد، افزود: به دلیل نرخ و پوشش های مناسب و نیز عدم نیاز به دریافت معرفی نامه برای بستری در بیمارستان در کنار عدم اعمال فرانشیز، این بیمه نامه مورد استقبال بیش از ۴۶ هزار بیمه گذار قرار گرفته است.
وی با اشاره به این که پوشش هزینه بستری تا یک میلیارد ریال، جبران هزینه بیکاری تا ۳۰۰ میلیون ریال و پرداخت سرمایه عمر تا ۱۰ میلیارد ریال در این بیمه نامه ارائه می شود، ادامه داد: شرکت بیمه سامان از محل این بیمه نامه ها تا کنون بیش از چهار میلیارد ریال خسارت حوادث انفرادی، بیش از ۴۵ میلیون ریال خسارت حوادث گروهی و بیش از ۹ میلیارد ریال خسارت عمر گروهی پرداخت کرده است.
فخار زاده خاطرنشان کرد: شرکت بیمه سامان به عنوان حامی سلامت جامعه و مردم در شرایط کنونی بحران کرونا وظیفه خود دانسته است که با طراحی یک محصول مناسب و مقرون به صرفه، علاوه بر جبران خسارت مالی ناشی از این بیماری، بخشی از فشار روحی بر اطرافیان و خود بیمار را نیز کاهش دهد.
معاون مدیر بیمه های زندگی شرکت بیمه سامان عنوان کرد: فرآیند پرداخت خسارت در این بیمه نامه بسیار ساده، بدون طی مراحل اداری و کاملا غیرحضوری از طریق وب سایت https://www.si24.ir/s/mfa2rf انجام می شود؛ همچنین بیمه گذار می تواند پس از بستری شدن و بهبودی کامل، برای دریافت هزینه ها، مدارک پزشکی خود را به صورت الکترونیکی ارسال نموده و بر اساس ارقام اعلامی مرکز درمانی، خسارت خود را دریافت کند.
وی افزود: بیمه سامان برای پرداخت هزینه درمان بیماران کرونایی، میان بستری شدن در بیمارستان های خصوصی یا دولتی تفاوتی قائل نیست و هزینه های درمان بیمه شده را مطابق قرارداد منعقد شده شرکت و بیمه گذار پرداخت خواهد کرد. مدت انتظار این بیمه نامه ۱۴ روز است و بیمه گذار پس از این مدت، در صورت ابتلا به بیماری مشمول پوشش ها خواهد بود.
خرید این بیمه نامه به صورت آنلاین از طریق نشانی http://covid.si24.ir و یا مراجعه به شعب و نمایندگان فعال بیمه سامان در سراسر کشور امکان پذیر است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

Take a peek inside our Wonderworld

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید