وزیر راه : ایران وارد طرح یک کمربند ـ یک جاده چین شد

مثلث مالی : وزیر راه و شهرسازی گفت : چین مبتکر طرح یک کمربند ـ یک جاده است و با استفاده از فناوری اطلاعات در این کشور 63 هزار میلیارد ریال نقشه‌های اولیه در این طرح بوده که پیش از این در این پروژه هیچ اثری از ایران نبود اما با رایزنی‌های صورت‌گرفته و اصلاح آن توانستیم ایران را در این طرح وارد کنیم.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : وزیر راه و شهرسازی گفت : چین مبتکر طرح  یک کمربند ـ یک جاده است و با استفاده از فناوری اطلاعات در این کشور ۶۳ هزار میلیارد ریال نقشه‌های اولیه در این طرح بوده که پیش از این در این پروژه هیچ اثری از ایران نبود اما با رایزنی‌های صورت‌گرفته و اصلاح آن توانستیم ایران را در این طرح وارد کنیم.

اسلامی با اعلام اینکه “اپراتوری بین‌المللی را در بنادر جنوبی و شمالی به‌کار گرفته‌ایم”، گفت: این کار باعث افزایش تخلیه و بارگیری و توسعه بنادر از جمله بندر چابهار شده است. در سال‌های گذشته حجم جابه‌جایی کالا در بندر چابهار صفر بود اما امروز در حال توسعه فاز دوم این بندر هستیم و حجم جابه‌جایی کالا به ۳ میلیون تن رسیده است.

اسلامی یادآور شد: در حال تکمیل خط راه‌آهن چابهار ـ زاهدان هستیم و با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی این خط را تا پایان سال تکمیل خواهیم کرد. راه‌آهن چابهار ـ زاهدان به‌عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های ریلی به‌طول ۷۲۰ کیلومتر با خطوط فرعی است که در زمان حاضر به‌صورت ۲شیفته و ۴شیفته در حال کار هستند و تا پایان دولت بخش اول و تا شهریورماه تا نیکشهر به بهره‌برداری می‌رسد و هم‌اکنون پیشرفت فیزیکی این پروژه به ۶۰ درصد رسیده است.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در بسیاری از پایانه‌های مرزی به‌دلیل آشفتگی عمیقی که وجود داشت همواره کامیون‌های ترانزیتی روزها و هفته‌ها معطل بودند. پیش از اتمام سال ۹۹ توانستیم مصوبه و ابلاغیه‌ای را از هیئت دولت دریافت کنیم که پایانه‌ها را هم همانند ترمینال و فرودگاه‌ها، تحت پوشش وزارت راه و شهرسازی قرار دهیم.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید