واکسن اقتصادی به بازار ایران هم رسید / پوشش توقف کسب و کاربیمه تعاون از اول شهریورعرضه می شود / صنعت بیمه ایران هیچ سهمی درجبران خسارات بیروت ندارد

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه تعاون از عرضه " نخستین واکسن اقتصادی کرونا " به بازار کشور از اول شهریور امسال خبرداد و گفت : به دنبال جلساتی که با دکترسلیمانی داشتیم ، بیمه مرکزی ایران نیز با قبولی اتکایی ، از طرح توقف کسب و کاربیمه تعاون حمایت می کند.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه تعاون از عرضه ” نخستین واکسن اقتصادی کرونا ” به بازار کشور از اول شهریور امسال خبرداد و گفت : به دنبال جلساتی که با دکترسلیمانی داشتیم ، بیمه مرکزی ایران نیز با قبولی اتکایی ، از طرح توقف کسب و کاربیمه تعاون حمایت می کند.

یونس مظلومی که در نشست خبری آن لاین و از طریق اسکایپ امروز صبح میزبان خبرنگاران بود ، دراین باره یادآورشد : مدیرعامل مونیخ ری نیز درتازه ترین مصاحبه خبری خود از بیمه نامه توقف کسب و کار به عنوان واکسن اقتصادی کرونا نام برده و اعلام کرده است ، این طرح باید تحت حمایت دولت ها باشد زیرا بخش خصوصی به تنهایی این توان را ندارد .

مظلومی با بیان اینکه بیمه تعاون درباره تعرفه بیمه نامه توقف کسب و کار و نحوه اعمال و شرایط بیمه نامه با بیمه مرکزی به توافق رسیده است ، افزود :درهفته جدید بامشخص شدن میزان پذیرش بیمه مرکزی ، از هفته آینده به بازار عرضه میشود.

وی با بیان اینکه دکتر سلیمانی به واحدهای مربوط دربیمه مرکزی دستورات لازم را داده اند ، گفت : محصول آماده است ، جزییات طرح به زودی اعلام خواهد شد و بیمه تعاون از اول شهریورآماده فروش آن لاین بیمه نامه توقف کسب و کار است .

مدیرعامل بیمه تعاون در پاسخ به پرسش خبرنگار مثلث مالی مبنی براینکه “میزان خسارات بیروت بیش از ۱۵ میلیارد دلار اعلام شده است ، آیا صنعت بیمه ایران بخشی ازخسارات را به عنوان قبولی اتکایی ،پذیرفته است ؟ ” گفت : لبنان صنعت بیمه پیشرفته ای دارد ، بروکرهای حرفه ای که در خاورمیانه فعالیت دارند ، لبنانی هستند و عملکرد خوبی در بیمه های اتکایی دارند و می توان حضور آنها را دربازارهای انگلستان و فرانسه مشاهده کرد.

مظلومی ادامه داد : صنعت بیمه ایران با بیمه گران لبنانی غریبه نیستند و دراجلاس های لبنان حضورداشته اند اما تحریم های چند سال اخیراجازه قبولی اتکایی به ایران نداد و دراین خسارت سنگین بیروت، ایران هیچ تعهدی ندارد .

وی یادآورشد : با شناختی که از بیمه لبنان دارم ، با توجه به نفوذ بالای بیمه دراین کشوربدون تردید بیشتر ساختمان ها پوشش دارد و ریسک ها بین بیمه گران اتکایی توزیع شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

چه دارایی‌هایی از مالیات بر عایدی سرمایه معاف هستند؟ /

مثلث مالی : طبق طرح مجلس درباره مالیات بر عایدی سرمایه که تا شهریور ماه قرار است به صحن علنی رود، سود حاصل از فروش خودرو، طلا، ارز، مسکن و… براساس مدت نگهداری آن‌ها از زمان خرید تا فروش، مشمول مالیات می‌شود. البته اولین انتقال املاک نوساز و نیمه‌ساخت، انتقال باغ و زمین‌های زراعی به بیرون از حریم شهری، انتقال بلاعوض به والدین، همسر و فرزندان بالای ۱۸ سال و اعطای وکالت به آن‌ها و … معاف از این مالیات هستند.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید