وارونگی / صنعت بیمه ایران درتلاش است وضعیت خود را متناسب با تحولات بازار تغییر دهد

مثلث مالی : لیلا اکبرپور / گفت و گوی امسال با مدیران بیمه کشوربا سال های گذشته تفاوت داشت ، حتی با اول همین سال 99 هم تفاوت دارد . شنیدن برنامه هایی که دردست اجراست و قراراست به زودی اجرا شود ، پنجره تازه ای به رویم گشود . همه دنبال تغییرهستند ، از تحولات سریع دنیا نگرانند و خوب می دانند باید همسو با تغییرات حرکت کنند. ورود بیمه های جدید، ریسک های نوظهورو تکنولوژی های نو یکباره فضای کسب و کار بیمه را تغییر داد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : لیلا اکبرپور / گفت و گوی امسال  با مدیران بیمه کشوربا سال های گذشته تفاوت داشت ، حتی با اول همین سال ۹۹ هم تفاوت دارد .  شنیدن برنامه هایی که دردست اجراست و قراراست به زودی اجرا شود ، پنجره تازه ای به رویم گشود . همه دنبال تغییرهستند ، از تحولات سریع دنیا نگرانند و خوب می دانند باید همسو با تغییرات حرکت کنند. ورود بیمه های جدید، ریسک های نوظهورو تکنولوژی های نو یکباره فضای کسب و کار بیمه را تغییر داد.

ورود تکنولوزی های جدید ، تفکرات نو و اندیشه صادرات بیمه به کشورهای همسایه نورامیدی که در دالان بیمه گری نمایان شده ، این نوید را می دهد که آینده ازآن ماست .

تحولاتی که از برج بیمه آغاز شد امروز در شرکت های بیمه جاری است ، برخی از شرکت ها سرعت بالاتری دارند و حتی برای اجرای تمام برنامه هایشان زمان کم دارند ، برخی با سرعت پایین اما پیوسته حرکت می کنند ، موضوع ماحصل تمام گفت و گوها این است که مدیران صنعت بیمه کشوریک پیام واحد دارند ، بیمه های ایرانی توانمند هستند و آماده برای فعالیت درفضای کسب و کار نو.

صادرات بیمه ، عبارتی است که زمانی زیادی است شنیده نشده بود و تحریم ها امید به آن را کمرنگ کرده بود . اما درهمین دوران تحریم شعب خارج از کشور فعال هستند ، حق بیمه را با کیف می آورند و خسارت را با کیف می فرستند.

می گویند ،صادرات مگر ، فقط برای کالا و نفت است ، ما می توانیم و برنامه داریم خدمات بیمه را صادرکنیم.

دنیا ازما اتکایی قبول نمی کند ؟ ما با ورود سرمایه های جدید بازار اتکایی را تقویت می کنیم. چرا در قبولی اتکایی داخلی دقت می کنیم ؟ خوب برای اینکه ریسک سنج هستیم .

نرخ و شرایط غیراصولی است ؟ نه . آمارها ضریب خسارت بالایی نشان نمی دهد ، تازه قیمت ها واقعی شده است .

ثبات مدیریت تاکنون کمرنگ بود ؟ رازماندگاری را فاش کردیم ، بعد ازاین را تماشا کنید.

آمارمرگ و میر تصادفات رانندگی بالاست ؟ به فکر آن هستیم ، نتیجه فعالیت ما درنهایت رهایی است . برای سرمایه گذاری بیمه را با سایر بازارها مقایسه می کنید ؟ هزینه خروج ما بالاست ؟ اما دربرج بیمه به دنبال راهکاری مناسب برای آن هستند ، تا بیمه های زندگی دررقابت با سایر، موفق باشد .

نیروی انسانی کم داریم ؟ نه . فضای تعامل دو گروه جوان و پیشکسوت ابری بود ، که هوای تازه بیمه گری ، ابرها را کنار زد.

کسب و کارها بخاطر کرونا تعطیل شدند ؟ هزینه های درمان آن بالاست ؟ با بیمه های پارامتریک ،واکسن آن ساخته شد. هزینه های درمان با رویکرد مسوولیت اجتماعی شرکت های بیمه ، بیمه .

خلاصه اینکه تمامی تغییر و تحولات بازار بیمه کشور خبراز آینده ای نو، خدماتی نو که لایق ایران و ایرانی باشد ، می دهد.  

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بانک

نرخ سود وام مسکن جوانان با بازپرداخت پنج‌ساله ۶ درصد شد

مثلث مالی : مدیرعامل بانک مسکن شرایط تازه پرداخت تسهیلات مسکن جوانان را تشریح کرد.
محمود شایان درباره خبرخوش پایان سال به دارندگان حساب جوانان اعلام کرد: براساس مصوبه جدید هیات مدیره بانک، نرخ سود تسهیلات حساب پس­ انداز مسکن جوانان برای دوره بازپرداخت حداکثر ۵ ساله، از ۹ درصد به ۶ درصد کاهش پیدا کرد.

بانک

کاهش ۸۰ درصدی تله گذاری بانکی با استفاده از رمز پویا

کاهش فیشینگ موفقیت بزرگی برای شبکه بانکی و بانک مرکزی به شمار می‌رود چرا که یکی از آفت‌های استفاده از کارت‌های بانکی در شبکه دیجیتال، موضوع فیشینگ بود. معاون بازاریابی و عملیات شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا ا با اشاره به طرح رمز پویا که حدود یکسال از اجرای آن می گذرد، اظهار کرد: رمز پویا چالش سنگین اما لازمی بود که مزایای خوبی هم به همراه داشت به نحوی که در این مدت براساس آمار رسمی، شاهد کاهش ۸۰ درصدی فیشینگ بودیم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید