واحد تخصصی بیمه های زندگی تعاون افتتاح شد

مثلث مالی : اولين واحد تخصصي بيمه هاي زندگي تعاون با حضور يونس مظللومي، مدير عامل و اعضائ هيات مديره، امروز افتتاح می شود .

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print


مثلث مالی : اولین واحد تخصصی بیمه های زندگی تعاون با حضور یونس مظللومی، مدیر عامل و اعضائ هیات مدیره، امروز افتتاح می شود .

محمد حسین یوسفی، سرپرست بیمه های زندگی بیمه تعاون با اعلام خبر فوق افزود: بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری بیمه تعاون جزوه بیمه نامه های مختلط است و به نوعی می توان از آن به عنوان جامع ترین و کاملترین بیمه نامه در صنعت بیمه کشور نام برد . یوسفی در ادامه به دلایل منحصربه فرد بودن این بیمه اشاره کرد و گفت: در دل این بیمه نامه، بیمه نامه درمان تکمیلی جای داده شده است ، همچنین پوشش بیمه نامه آتش سوزی منزل و یا محل کار به انتخاب بیمه گذار،برای مدت یکسال به صورت رایگان همراه با این بیمه نامه ارایه می شود. وی افزود: همچنین در این بیمه نامه بحث معافیت ها دیده شده است که انحصاری است بدین ترتیب که بیمه تعاون یک نوع دریافت مستمری را در این بیمه نامه گنجانیده است که در صورت از کار افتادگی بیمه شده، بیمه تعاون تا ۴ برابر حق بیمه، تا پایان قرار داد به وی خواهد پرداخت.

البته قابل ذکر است که بیمه گذار می تواند این مستمری را یکجا و یا بصورت ماهانه دریافت نماید که باز این مستمری خود به دو صورت است که می تواند در مدت معین یا مادام عمر انتخاب شود. سرپرست بیمه های زندگی بیمه تعاون ادامه داد: همچنین یک معافیت دیگر هم در این بیمه نامه درج شده که بر اساس آن چنانچه بیمه گذار در اثر حادثه ای فوت کند این بیمه نامه حالت جاری پیدا کرده و از بین نمی رود و حق بیمه توسط شرکت بیمه تعاون به جای بیمه گذار مرحوم شده پرداخت می شود تا وراث از مزایای این بیمه نامه بتوانند استفاده کنند. وی ویژگی دیگر این بیمه نامه را معافیت ناشی از کار افتادگی بر اثر حادثه اعلام کرد.

یوسفی در باره پوشش بیمه نامه برای بیماری ناشی از ویروس کرونا نیز گفت: این بیمه نامه بیماری کرونا را نیز پوشش می دهد، بدین ترتیب که درصورت ابتلای بیمه گذار به این ویروس تا سقف ۵۰ میلیون ریال بیمه گذار تحت پوشش قرار می گیرد به شرط آنکه یک دوره ۱۴ روزه پرداخت داشته باشد. وی تصریح کرد: بیمه نامه زندگی بیمه تعاون بیمه نامه جدید، جامع و کاملی است که می تواند خودش را در صنعت بیمه به خوبی نشان دهد. بخش آموزشی شرکت برای اینکه این بیمه نامه را در سطح جامعه معرفی کند اقدام به دوره های آموزشی و برگزاری کلاس های تو جیهی برای نمایندگان کرده است و آموزش های لازم دراین باره داده شده و ادامه خواهد داشت . سرپرست بیمه های زندگی بیمه تعاون درباره سقف تعهدات این بیمه نامه زندگی این شرکت نیز گفت: طبق بخشنامه بیمه مرکزی سقف پرداخت در اثر حادثه یک میلیارد تومان است. برای ۵ بیماری خاص از جمله سرطان بجز سرطان پوست �” جراحی باز قلب �” سکته قلبی �” سکته مغزی و پیوند اعضاء اصلی بدن تا ۵۰ میلیون تومان و هزینه پزشکی بر اثر حادثه نیز تا ۴۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است . یوسفی درباره نحوه پرداخت حق بیمه این بیمه نامه نیز گفت: پرداخت حق بیمه این محصول همچون سایر شرکت ها به صورت یکساله- ۶ ماهه �” ۳ ماهه و ماهیانه می باشد که بستگی به انتخاب بیمه گذار دارد؛ علاوه بر این دریافت سپرده هم داریم که بیمه گذار با سپرده گذاری یکساله می تواند از مزایای سپرده گذاری در این بیمه نامه استفاده نماید. وی حداقل دریافتی برای خرید این بیمه نامه زندگی بیمه تعاون را ۵۰ هزار تومان و شرط سنی خرید بیمه نامه امکان بیمه شدن از بدو تولد وجود دارد، اما بیمه گذار می بایست حداقل ۱۸ سال و حداکثر زیر ۶۵ سال باشد و در صورت شاغل بودن ۱۵ سال باشد. / پایگاه خبری پولی مالی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

Uncategorized

برگزاری نخستین دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” دربیمه پاسارگاد

مثلث مالی : دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” برای نخستین بار با هدف آشنایی و معارفه مقدماتی همکاران جدید الاستخدام با فرهنگ سازمانی ، افزایش کارایی و بهره وری سازمانی با حضور سید مرتضی حسنی عقدا معاون اقتصادی و پشتیبانی مدیرعامل، بهروز نیرومند راد رئیس کمیته فنی بیمه های اشخاص، فاطمه سبحانی مدیر امور مالی ، آزاده حیدری معاون مدیر سرمایه انسانی و آموزش ، مهدی کشاورز دیهیم معاون مدیر بیمه های درمان در تاریخ ۵ و ۶ خرداد ماه سال جاری در هتل پارسیان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط مدیریت سرمایه انسانی و آموزش برگزار شد.

بازار مالی

مصوبات بانکی ستاد ملی کرونا /

مثلث مالی : بانک مرکزی طی بخشنامه ای مصوبات ستاد ملی کرونا درحوزه بانکی را ابلاغ کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید