مشارکت هواپیماهای بدون سرنشین ترکیه درشناسایی حریق / سیستم فن آوری جدید آبرسانی در شهرداری استانبول

مثلث مالی : هواپیماهای بدون سرنشین Bayraktar TB2 (پهپاد) ترکیه که در تلاش برای اطفای حریق جنگل ها شرکت کردند ، 1835 ساعت پرواز انجام دادند و در اولین لحظه 103 آتش سوزی را شناسایی کردند.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : هواپیماهای بدون سرنشین Bayraktar TB2 (پهپاد) ترکیه که در تلاش برای اطفای حریق جنگل ها شرکت کردند ، ۱۸۳۵ ساعت پرواز انجام دادند و در اولین لحظه ۱۰۳ آتش سوزی را شناسایی کردند. 

به گزارش پایگاه خبری Aksam (آکشام) ، پهپادهای Bayraktar TB2 متعلق به اداره کل امنیت و نیروهای مسلح ترکیه از ۲۹ ژوئیه تا ۴ آگوست به مدت ۴۲۲ ساعت پرواز کردند. کل زمان پروازی آنها ۱۸۳۵ ساعت بوده است.

اسماعیل دمیر رئیس ریاست صنایع دفاعی ترکیه با انتشار پستی در حساب توئیتر خود ، اطلاعاتی در مورد نقش پهپادهای Bayraktar TB2 در مبارزه با آتش سوزی جنگل ها ارائه کرد و گفت: “پهپادهای ما به وظایف مهم خود در مبارزه با آتش سوزی جنگل ها ادامه خواهند داد.

سیستم فن آوری آبرسانی در شهرداری استانبول

شهرداری کلانشهر استانبول دارای یک سیستم فن آوری است که برای خاموش کردن آتش سوزی جنگل ها مورد استفاده قرار می گیرد. گفته می شود ، با استفاده از این سیستم در سازمان آتش نشانی ، می توان آب را از کف دریا بیرون کشید و آن را با فشار به کیلومترها جلوتر ارسال کرد.

نام سیستم در اداره آتش نشانی شهرداری کلانشهر استانبول AHTAPOT  است ، که  نه تنها می تواند آبی را که از عمق ۶۰ متری دریافت می کند ، حمل نماید ، بلکه به شاخه های متعدد نیز تقسیم ومی تواند درهر دقیقه  8.5 تن آب با فشارمنتقل نماید.

به عبارتی سیستمی است که برای آبرسانی به نقاط دور از منبع آب در آتش سوزی جنگل ها و زمین ساخته شده است .

به گزارش پایگاه خبری آکشام ، تا دو سال پیش ، تقریباً در همه رویدادهای حساس در ترکیه مورد استفاده قرار می گرفت.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید