همایش بیمه و توسعه ۲۲ آذرآغاز می شود / به صورت آنلاین /

مثلث مالی : بیست‌وهفتمین همایش ملی بیمه و توسعه از شنبه 22 آذرماه آغاز می شود . همایش ملی بیمه و توسعه که به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، از شنبه 22 آذر تا چهارشنبه 26 آذر ماه 99 به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بیست‌وهفتمین همایش ملی بیمه و توسعه از شنبه ۲۲ آذرماه آغاز می شود . همایش ملی بیمه و توسعه که به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، از شنبه ۲۲ آذر تا چهارشنبه ۲۶ آذر ماه ۹۹ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، بیست‌و‌هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه حول محور “ریسک‌های نوظهور در صنعت بیمه؛ فرصت‌ها و چالش‌ها” از صبح روز شنبه بیست و دوم آذرماه با سخنرانی مقامات کشوری و صنعت بیمه آغاز خواهد شد.
بعد از ظهر شنبه ۲۲ آذر،  پس از گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان صنعت بیمه در اثر کرونا، مراسم معرفی و تجلیل از کارمند و مدیر شایسته صنعت بیمه، چهره ماندگار صنعت بیمه وکتب تألیفی و ترجمه برگزیده سال و نویسندگان آنها برگزار می شود.

بر پایه این گزارش، نشست‌های علمی و پنل‌های صنعت پیرامون موضوعات مرتبط با ریسک‌های نوظهور شامل «ریسک‌های مرتبط با تغییر اقلیم»، «ریسک‌های ناشی از بیماری‌های اپیدمی و پاندمی» و «ریسک‌های ناشی از توسعه و گسترش فناوری اطلاعات و فناوری‌های نوین» از ۲۳ تا ۲۶ آذر مطابق زمانبندی اعلام شده پخش خواهد شد.

  علاقه مندان برای شرکت و حضور مجازی در بیست‌و‌هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه می توانند به وب سایت سمینار  به نشانی http://seminar.irc.ac.ir مراجعه فرمایند. ضمنا به تمامی شرکت‌کنندگان، گواهی حضور در برنامه‌های همایش اعطا می‌گردد.

 لازم به ذکر است مشارکت غیر حضوری برای عموم آزاد و تمامی برنامه‌ها از طریق وبسایت سمینار قابل مشاهده هستند.     

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

Uncategorized

برگزاری نخستین دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” دربیمه پاسارگاد

مثلث مالی : دوره آموزشی “جامعه پذیری بدو استخدام” برای نخستین بار با هدف آشنایی و معارفه مقدماتی همکاران جدید الاستخدام با فرهنگ سازمانی ، افزایش کارایی و بهره وری سازمانی با حضور سید مرتضی حسنی عقدا معاون اقتصادی و پشتیبانی مدیرعامل، بهروز نیرومند راد رئیس کمیته فنی بیمه های اشخاص، فاطمه سبحانی مدیر امور مالی ، آزاده حیدری معاون مدیر سرمایه انسانی و آموزش ، مهدی کشاورز دیهیم معاون مدیر بیمه های درمان در تاریخ ۵ و ۶ خرداد ماه سال جاری در هتل پارسیان و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی توسط مدیریت سرمایه انسانی و آموزش برگزار شد.

بازار مالی

مصوبات بانکی ستاد ملی کرونا /

مثلث مالی : بانک مرکزی طی بخشنامه ای مصوبات ستاد ملی کرونا درحوزه بانکی را ابلاغ کرد.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید