همایش بیمه و توسعه ۲۲ آذرآغاز می شود / به صورت آنلاین /

مثلث مالی : بیست‌وهفتمین همایش ملی بیمه و توسعه از شنبه 22 آذرماه آغاز می شود . همایش ملی بیمه و توسعه که به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، از شنبه 22 آذر تا چهارشنبه 26 آذر ماه 99 به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : بیست‌وهفتمین همایش ملی بیمه و توسعه از شنبه ۲۲ آذرماه آغاز می شود . همایش ملی بیمه و توسعه که به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود، از شنبه ۲۲ آذر تا چهارشنبه ۲۶ آذر ماه ۹۹ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، بیست‌و‌هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه حول محور “ریسک‌های نوظهور در صنعت بیمه؛ فرصت‌ها و چالش‌ها” از صبح روز شنبه بیست و دوم آذرماه با سخنرانی مقامات کشوری و صنعت بیمه آغاز خواهد شد.
بعد از ظهر شنبه ۲۲ آذر،  پس از گرامیداشت یاد و خاطره جانباختگان صنعت بیمه در اثر کرونا، مراسم معرفی و تجلیل از کارمند و مدیر شایسته صنعت بیمه، چهره ماندگار صنعت بیمه وکتب تألیفی و ترجمه برگزیده سال و نویسندگان آنها برگزار می شود.

بر پایه این گزارش، نشست‌های علمی و پنل‌های صنعت پیرامون موضوعات مرتبط با ریسک‌های نوظهور شامل «ریسک‌های مرتبط با تغییر اقلیم»، «ریسک‌های ناشی از بیماری‌های اپیدمی و پاندمی» و «ریسک‌های ناشی از توسعه و گسترش فناوری اطلاعات و فناوری‌های نوین» از ۲۳ تا ۲۶ آذر مطابق زمانبندی اعلام شده پخش خواهد شد.

  علاقه مندان برای شرکت و حضور مجازی در بیست‌و‌هفتمین همایش ملی بیمه و توسعه می توانند به وب سایت سمینار  به نشانی http://seminar.irc.ac.ir مراجعه فرمایند. ضمنا به تمامی شرکت‌کنندگان، گواهی حضور در برنامه‌های همایش اعطا می‌گردد.

 لازم به ذکر است مشارکت غیر حضوری برای عموم آزاد و تمامی برنامه‌ها از طریق وبسایت سمینار قابل مشاهده هستند.     

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه رازی در برنامه زنده شبکه دوم سیما مطرح کرد: رشد اقتصاد ملی در گرو رشد صنعت بیمه

مثلث مالی : مدیرعامل بیمه رازی با بیان اینکه اقدامات تاثیرگذاری در صنعت بیمه انجام شده است، گفت: رشد و توسعه صنعت بیمه در کشور به رشد و توسعه اقتصاد ملی منجر خواهد شد.

بازار مالی

دربیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه اعلام شد / حضور صنعت بیمه در بازار سرمایه پررنگ تر می شود /

مثلث مالی : غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی ایران دربیست و هشتمین همایش بیمه و توسعه اعلام کرد ،پوشش ریسک خودروهایی که کیفیت نامناسبی دارند باید با قواعد استاندارد بیمه ای همخوانی داشته باشد

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید