هدیه دانش‌آموزی شخصیت‌ها و چهره‌های کشور را هم خشنود کرد

مثلث مالی : حمایت بیمه معلم از دانش آموزان از طریق اهدا یک هزار دستگاه تبلت با استقبال گسترده از سوی هموطنان همراه شد که این اقدام چهره‌های ورزشی هنری را نیز تحت تأثیر قرار داد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : حمایت بیمه معلم از دانش آموزان از طریق اهدا یک هزار دستگاه تبلت با استقبال گسترده از سوی هموطنان همراه شد که این اقدام چهره‌های ورزشی هنری را نیز تحت تأثیر قرار داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم ، این شرکت در روز پدر از حضور صمیمانه علی کریمی و پرویز پرستویی در مراسم (۳۰بهمن ماه امسال ) اهدای چک ۱۰۰۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان مناطق کم‌بهره‌مند کشور یاد و اعلام کرد: این شرکت بیمه دستان گرم علی کریمی و پرویز پرستویی را در ساختن آینده فرزندان ایران زمین می‌فشارد و از همراهی صمیمانه این اسطوره‌ها و شخصیت‌های دنیای ورزش و هنر سپاسگزار است. این شرکت بیمه‌ای به سهم خود از تلاش وزارت آموزش وپرورش در اجرای طرح (هر دانش آموز یک تبلت هر تبلت یک کلاس و یک مدرسه ) نیز قدردانی می‌کند. و امیدواریم این اقدام بیمه معلم الگوی مناسبی برای بانیان امور خیر در ادامه این راه باشد.

شرکت بیمه معلم تاکید کرد ، همچنان به رسالت وجودی خود در انجام مسئولیت اجتماعی پا برجا می‌ماند.

یادآورمی شود : بر اساس تصمیم مدیر عامل و هیئت مدیره بیمه معلم و در راستای ایفاء تعهدات اجتماعی، اهدای ۱۰۰۰ تبلت به دانش‌آموزان رقم خورد و مراسم اهدای چک با حضور مدیرعامل بیمه معلم، مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی و ستاره فوتبال ایران “علی کریمی” برگزار شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید