هدیه دانش‌آموزی شخصیت‌ها و چهره‌های کشور را هم خشنود کرد

مثلث مالی : حمایت بیمه معلم از دانش آموزان از طریق اهدا یک هزار دستگاه تبلت با استقبال گسترده از سوی هموطنان همراه شد که این اقدام چهره‌های ورزشی هنری را نیز تحت تأثیر قرار داد.

این پست را به اشتراک بگذارید

مثلث مالی : حمایت بیمه معلم از دانش آموزان از طریق اهدا یک هزار دستگاه تبلت با استقبال گسترده از سوی هموطنان همراه شد که این اقدام چهره‌های ورزشی هنری را نیز تحت تأثیر قرار داد.

به گزارش روابط عمومی بیمه معلم ، این شرکت در روز پدر از حضور صمیمانه علی کریمی و پرویز پرستویی در مراسم (۳۰بهمن ماه امسال ) اهدای چک ۱۰۰۰ دستگاه تبلت به دانش‌آموزان مناطق کم‌بهره‌مند کشور یاد و اعلام کرد: این شرکت بیمه دستان گرم علی کریمی و پرویز پرستویی را در ساختن آینده فرزندان ایران زمین می‌فشارد و از همراهی صمیمانه این اسطوره‌ها و شخصیت‌های دنیای ورزش و هنر سپاسگزار است. این شرکت بیمه‌ای به سهم خود از تلاش وزارت آموزش وپرورش در اجرای طرح (هر دانش آموز یک تبلت هر تبلت یک کلاس و یک مدرسه ) نیز قدردانی می‌کند. و امیدواریم این اقدام بیمه معلم الگوی مناسبی برای بانیان امور خیر در ادامه این راه باشد.

شرکت بیمه معلم تاکید کرد ، همچنان به رسالت وجودی خود در انجام مسئولیت اجتماعی پا برجا می‌ماند.

یادآورمی شود : بر اساس تصمیم مدیر عامل و هیئت مدیره بیمه معلم و در راستای ایفاء تعهدات اجتماعی، اهدای ۱۰۰۰ تبلت به دانش‌آموزان رقم خورد و مراسم اهدای چک با حضور مدیرعامل بیمه معلم، مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی و ستاره فوتبال ایران “علی کریمی” برگزار شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بازار مالی

رییس کل خواستار فعالیت های بین المللی انجمن حرفه ای صنعت بیمه شد

مثلث مالی : مهندس مجید بهزادپور، با اشاره به نقش نیروی انسانی کارآمد و متخصص گفت: بیمه، صنعتی مبنتی بر نیروی انسانی است که در تمام سطوح باید به توانایی و پویایی آنها توجه ویژه داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، رئیس کل ضمن ابراز خرسندی از فعالیت انجمن حرفه ای صنعت بیمه در راستای ارتقاء سطح دانش فعالان صنعت بیمه گفت: پیشنهاد می‌شود این انجمن فعالیت خود در حوزه های بین المللی را گسترش دهد و با برگزاری دوره های بین المللی برای کارکنان صنعت بیمه، دانش تخصصی آنها با تکنیک های جدید بیمه ای و ارزیابی ریسک به روز رسانی شود.

بیمه

بیمه پاسارگاد بار دیگر در بالاترین سطح توانگری مالی قرار گرفت

مثلث مالی : شرکت بیمه پاسارگاد برای سال های متوالی در سطح یک توانگری مالی قرار گرفت. طبق ارزیابی صورت های مالی مصوب سال ۱۴۰۰ توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شرکت بیمه پاسارگاد موفق به کسب سطح یک توانگری مالی مؤسسات بیمه با نسبت توانگری ۳۰۴ درصد شده است.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید