نشست شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران به میزبانی بیمه کوثر برگزار شد

مثلث مالی : نخستین نشست شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران در سال 1400، دوشنبه 27 اردیبهشت در سالن همایش‌ های رایزن به میزبانی بیمه کوثر برگزار شد. مدیرعامل بیمه کوثر، در جلسه سندیکای بیمه‌گران که با هدف ایجاد هماهنگی در میان شرکت‌های بیمه و انسجام در پیشبرد برنامه‌ها و اهداف مشترک بیمه‌ای برگزار می‌شود، در ابتدای جلسه پس از تبریک عید فطر و اظهار تاسف از ظلم‌هایی که این روزها بر مسلمانان در جهان، به ویژه فلسطین، تحمیل می‌شود، از حضور پررنگ مدیران عامل شرکت‌های بیمه قدردانی و آرزو کرد این نشست هم پربار و اثرگذار باشد.

این پست را به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print

مثلث مالی : نخستین نشست شورای عمومی سندیکای بیمه‌گران در سال ۱۴۰۰، دوشنبه ۲۷ اردیبهشت در سالن همایش‌ های رایزن به میزبانی بیمه کوثر برگزار شد.

مدیرعامل بیمه کوثر، در جلسه سندیکای بیمه‌گران که با هدف ایجاد هماهنگی در میان شرکت‌های بیمه و انسجام در پیشبرد برنامه‌ها و اهداف مشترک بیمه‌ای برگزار می‌شود، در ابتدای جلسه پس از تبریک عید فطر و اظهار تاسف از ظلم‌هایی که این روزها بر مسلمانان در جهان، به ویژه فلسطین، تحمیل می‌شود، از حضور پررنگ مدیران عامل شرکت‌های بیمه قدردانی و آرزو کرد این نشست هم پربار و اثرگذار باشد.

در ادامه دبیرکل سندیکای بیمه‌گران، به دو دستاورد مهمی که با همدلی اعضا در پایان سال گذشته حاصل شد اشاره کرد و گفت: با پیگیری فراوان، سرانجام سندیکا توانست مشکلاتی که در خصوص اخذ عوارض در یکی از کلانشهرها وجود داشت حل کند که کار بزرگی بود.

سیدمحمد کریمی کمک فکری و فنی سندیکا به نهادهای تصمیم‌گیر را در جریان تعیین نرخ بیمه شخص‌ثالث تبلور همکاری حقیقی و هم‌افزایی شرکت‌های بیمه‌گر دانست و خاطرنشان کرد: در پایان سال گذشته، سندیکا کمیته‌ای از خبرگان و کارشناسان صنعت بیمه تشکیل داد تا اطلاعات به‌روز و دقیقی در این زمینه تهیه شود و در اختیار شورای‌عالی بیمه و سایر نهادهای مرتبط قرار گیرد که خوشبختانه به تعیین نرخ منطقی بیمه‌نامه شخص‌ثالث برای سال ۱۴۰۰ نیز منجر شد.

سپس اعضای شورای عمومی تا پایان نشست به بحث و تبادل نظر درباره دستور جلسه پرداختند.

مدیرعامل بیمه کوثر در حاشیه این نشست، با اشاره به اهمیت و کارکردهای فراوان هر تشکل صنفی در براورده شدن خواسته‌های صنف گفت: به واقع، سندیکای بیمه‌گران ایران که تشکلی برآمده از بیمه‌گران، فعالان و دلسوزان صنعت است تا به امروز خدمات بی‌بدیلی را به ارمغان آورده است.

مجید مشعلچی فیروزآبادی تصریح کرد: در طی سال‌های اخیر، در سایه نگاه سازنده و جدی اعضای هیات‌مدیره، معاونان ومدیران شرکت‌های بیمه و اعضای سندیکای بیمه‌گران ایران، این نهاد علاوه بر ایجاد همدلی و انسجام در خانواده بزرگ صنعت بیمه، به صورت فعال نقش خود را در صنعت بیمه بازیافته است و در گره‌گشایی از مسایل مختلف صنعت بیمه به‌خوبی عمل کرده است.

مدیرعامل بیمه کوثر تصمیم‌سازی را مهم‌ترین رسالت سندیکای بیمه‌گران ایران اعلام کرد و افزود: سندیکا با ایجاد کارگروه‌های متعدد تخصصی در رشته‌های مختلف بیمه‌ای، برگزاری مدون جلسه‌های شورای عمومی و کارگروه‌ها و نیز ارتباط تنگاتنگ و صمیمانه با شورای‌عالی بیمه و بیمه مرکزی، فضایی را ایجاد کرده است تا بتواند با تعامل مناسب با نهادهای تقنینی، به‌خوبی در مسیر تحقق «کمک به بهبود مقررات و محیط کسب و کار صنعت بیمه» موثر باشد. / روابط عمومی بیمه کوثر.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

درخبرنامه ما عضو شوید

دریافت تفسیر و تحلیل اخبار ، آنالیز بازار ، مصاحبه با متخصصین و کارشناسان

دریافت اخبار بیشتر...

بیمه

مدیرعامل بیمه ایران : ارزیاب خسارت پروژه های بزرگ باید مستقل باشد

مثلث مالی : مجید بختیاری مدیرعامل شرکت بیمه ایران گفت : در شرکت بیمه ایران هیچ گاه گفته نشده ، فقدان نیروهای متخصص داریم و این شرکت با دارا بودن حرفه ای ترین کارشناسان رهبری کنسرسیوم بیمه پروژه های ملی را برعهده دارد . بختیاری درگفت و گو با پایگاه خبری مثلث مالی فرآیند ارزیابی خسارات در پروژه های بزرگی مانند پالایشگاه را دارای دو مرحله دانست و درخصوص مرحله اول گفت: بعد از وقوع حادثه ابتدا ارزیابی توسط متخصصان همان رشته صنعتی انجام و گزارش اصلی با نگاه مهندسی و تخصصی از علل حادثه و خسارت ها نوشته می شود.

اخبار

بیمه گری کاندیدای نمایندگی دوره یازدهم مجلس شد / سه برنامه برای دو سال

علیرضا حجتی، کاندید نمایندگی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی :
▫️مردم عزیز تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ اغلب شما با “بیمه” سرکار داشته اید. یا “بیمه شخص ثالث” اتومبیل گرفته اید، یا از “بیمه تکمیلی درمان” بهرمند شده اید، حتی ممکن است بیمه های “آتش سوزی و زلزله”، “عمر و حوادث”، “باربری” یا انواعی از بیمه ها را خریده باشید. من ٢۴ سال است که از سطح کارشناسی تا مدیریت ارشد، در “صنعت بیمه” حضور دارم و حالا نامزد نمایندگی میان دوره ی مجلس شورای اسلامی یازدهم شده ام. بعنوان متخصص “صنعت بیمه” با سه برنامه کاربردی وارد این میدان شده ام. برنامه هایم را ساده با شما در میان می گذارم.

با ما در تماس باشید

مشتاق شنیدن نظرات شما در ارتباط با این خبر هستیم.

دریافت خبرنامه

جهت دریافت خبرنامه ایمیل خود را وارد بفرمائید